Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

George

/ #655 Re: ARTM

2018-01-22 11:11

#654: Stelian - ARTM 

Nu sant traficant , sant din Rep.Moldova . Eu am raspuns d.Angela referitor la intermediere .Nu am stiut ca din Moldova se primesc medicamentele , in postare a fost indicat direct de la producator , de asta si am avut intrebari . In ceea ce priveste tratamentul in Moldova, da, sant de acord , chiar nu e neaparat sa fie intermedieri cu diverse companii. Sant la farmacii medicamentele , doar receta de la medic e necesara . Conditiile de transport acum sant satisfacatoare (nu depasesc 30 grade cred ca nici in autocar ). 

 Iar faptul ca am ajutat cativa Romani sa primeasca acest tratament (i-am intilnit la Chisinau , am mers la medic impreuna cu analizelele, au primit consultatie si receta , apoi au procurat de la farmacie setul de medicamente ) poate fi definit ca sant traficat- sa fie unicul meu pacat .

  Apropo, Tour n' Cure nu are nimic comun cu Rep. Moldova , ei cu Egypul direct intermediaza tratamente .

Acus au sa intervina Ilona si alte persoane care au sa-mi caute greseli gramaticale si sa comenteze ca este o teapa medicamentele din Moldova ...