Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Daniel

#620 Teapa Moldova Apoteka

2017-11-03 14:38

Asta din urmă cu Târgoviște este în urma rău de tot mental. Ea și.a luat cate o "cutiuță" din fiecare.  Pai tovarășa ai nevoie de 3 cutiuțe din fiecare. Ce te faci daca nu mai găsești la celebrele farmacii Apoteka peste o luna antiviralele?:)) O să.ti spun eu ce o să faci . O să devii imuna la antivirale și ai cam pus.o rău. E clar că pe acest site scriu toți dubiosii și dubioasele care mai tepari . Unii cu India alții cu Moldova. Tot felul de dubiosi cu povesti "minunate " pentru fraieri. Disperarea e mare că nu prea mai musca romanii momeala și e grav pentru voi:)) ăștia cu cutiuțele 

Raspunsuri

Anca Toader

#621 Re: Teapa Moldova Apoteka

2017-11-03 19:16:35

#620: Daniel - Teapa Moldova Apoteka 

 Doamna a luat 2 "cutiuțe " pentru tasting . Ca la supermarket când mai ai promoție sa gusti produsul înainte. Sunt sigură că e țeapă pentru că și eu am fost la Chișinău la aceiași farmacie pentru Twinvir. Mi.au cerut 1700 euro pentru rețetă și tratament pe 12 săptămâni. Tot cu telefon prealabil , tot cu preț mic comunicat prin telefon și tot ce se povestește aici. Acum doar au schimbat antiviralele. Povestea e aceiași. RUSINE!!!