Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Quoted post

Florian

#556 Tratament moldova

2017-10-06 17:10

Am fost in Moldova acum 5 zile tocmai că pe acest forum se spunea că există Twinvir la 750 euro tratament pentru 3 luni. Stau in Huși deci a fost aproape de mine Chișinău 130 km. Am căutat în toate farmaciile Felicia , Farmacia Familiei, Hipocrate , Apoteka. Nu am găsit urma de Twinvir sau alte antivirale . Nu știu ce urmariti de puneți oamenii pe drumuri dar nu faceți bine . 

Raspunsuri


Musafir

#558 Re: Tratament moldova

2017-10-07 10:18:30

#556: Florian - Tratament moldova 

 Multstimate domn...multe farmacii sunt in Chisinau si saituri diferite...dar informatia care o spun este veridica 1000% ....si poate fi verificata ..daca v-ar interesa procurarea acestor produse le geseati cu siguranta in Farmacia APOTEKA , dar spre marele meu regret sunteti mesagerul dezinformarii...de ce limitati accesul la preparat...de ce va jucati cu durerea oamenilor.....NU este inregistrat si NU se elibereaza in farmacii TWINVIR....   

IN farmacie si inregistrat OFICIAL este doar NUCLEOBUVIR(sofosbuvir) +DACLAVIRDIN(daclatasvir) combinatia pentru TOATE GENOTIPURILE , se elibereaza doar in farmaciile APOTEKA ( una dintre ele o puteti gasi linga Ambasada Rusiei Chisinau, alta pe strada Armeneasca ...numere de tel. le gasiti in mesajul de mai sus) sunt si Certificate de INREGISTRARE, ANALIZA , CALITATE, GMP....Pret 16 000 lei.


Musafir

#693 Re: Tratament moldova

2018-03-25 18:33:38

#556: Florian - Tratament moldova 

Salut, doritorii de tratament nucleobuvir și daclavirdin rog să mă contacteze pe e mail: wmmaf@mail.ru