Petitie pentru pastrare a rezultatului "3" la en matematica

Quoted post

ELEV

#226 Re: hai sa lasam rautatea

2016-06-29 19:01

#116: - hai sa lasam rautatea 

 NU e vorba de "rautate"!!!DUMNEZEULE!E vorba de corectitudine!Si eu am dat examen azi.Am facut totul perfect.Daca se vor lua ambele variante, ma voi simti ca un gunoi bun de nimic.Stii de ce?!Pentru ca am fost "pusa in aceeasi oala" cu unii copii ce , din diferite motive, nu au stiut.Nu spun ca "sunt prosti", dar nu e mereu vorba de toceala...va laudati toti ca ati fost la nu stiu ce olimpiade....GHICI CE?!Multi alti copii au fost, doar ca ei au raspuns corect.Ar fi o mare nedreptate sa se ia ambele in calcul...NU mi se pare corect ca un copil ce nu a fost atent sa ia aceeasi nota cu un copil care a dat importanta testului.Daca sunt toti copiii vostri atat de "buni, studiosi si isteti", cum se face ca NU stiu sa interpreteze o diagrama de clasa a5a?!!Si cu argumentul dvs-cum ca sunteti "peste 30000"- va bazati pe politica "sunt prosti, da' multi?" NU II PASA NIMANUI cati sunteti.NOUA NE PASA DE ARGUMENtE, NU DE NUMERE!

 Va sugerez sa luati un loc si sa incetati sa ne numiti "oameni rai" fiindca am raspuns corect unui exercitiu.Va multumesc!

Raspunsuri

Anonimus

#232 Re: Re: hai sa lasam rautatea

2016-06-29 19:19:35

#226: ELEV - Re: hai sa lasam rautatea 

 Imi place atitudinea ta si sunt 100%deacord cu tine! Nu e corect sa le dea punctaj celor ce nu au scris corect! Imi pare Rau pentru ei ,dar trebuia sa fie mai atenti! Ghinion pentru ei...  ce pot sa zic!