Petitie anti-petitie

Quoted post


Musafir

#17

2016-06-29 13:20

Sunteti foarte copilarosi. Daca ati fi fost voi in locul celor ce au scris 8 sigur nu v-ar fi convenit ca cei care au scris 3 sa va spuna ca sunteti "inapti" "prosti" s.a. Vedeti-va de viata voastra zice eu...
Si nu zic asta pentru ca si eu as fi scris 8, eu am scris 3, dar ma cam enerveza toti copiii acestia  ce se cred mari genii doar fiindca au inteles o problema ce nu era clar enuntata. Inteligenta nu se demonstreaza prin a rezolva corect un exercitiu cu o amarata de diagrama, ci cu probleme mai grele, ce sunt sigura ca multe dintre autodenumitele mari genii nu le-au facut. E pacat de elevii buni ce au facut totul corect mai putin acel exercitiu. Cunosc cativa dintre acesti nenorocosi ce doar au interpretat gresit diagrama...Sper sa li se puncteze si lor pana la urma.

Raspunsuri


Musafir

#24 Re:

2016-06-29 13:34:54

#17: -  

 Nu ma cred destept, fac misto de toti care cred ca pentru ca fac un cacat de petitie o sa rezolve ceva. Nu pot sa accepte ca o gresit si gata. Eu sunt neindreptatit daca ei sunt punctati pe raspunsul 8, pentru ca daca eu am gresit altundeva, tot de 0,5 puncte, ei o sa ia nota mai mare ca mine. Nu mi se pare corect sa se faca atata scandal pentru ca anul trecut a fost exact acelasi grafic si nu s-a zis nimic


Musafir

#129 Re:

2016-06-29 16:57:11

#17: -  

 Esti prima persoana din tara care a zis adevarul. Ai tot respectul meu. Pacat ca din toata tara asta sunt maxim 100 de persoane ca tine si poate inca o suta care sa te sustina. Imi place cum ii aud cu "tara asta de cacat" cand ei sunt cei care au adus-o in stadiul asta.


Musafir

#150 Re:

2016-06-29 17:53:35

#17: -  

 Ai mare dreptate, dar eu aștept să se facă o petiție și pentru cât se fură în țara asta. Să ne ambalăm pentru ceva mai cu cap, nu un rahat ca ăsta. 


Musafir

#185 Re:

2016-06-29 21:14:50

#17: -  

 Am pățit. Nu am greșit nimic. Doar diagrama