Examen National

Quoted post


Musafir

#1222 Re:

2016-06-29 13:06

#1180: Diana Ewald -  

 Taci ma handicapato ca daca erai si tu la examen si scriai 8 nu ti mai sarea pizda de 2 metri ca suntem noi revoltați . Diagrama poate fi citită si invers atâta timp cat nu se precizează Semnificația axelor . Treci si suge o pula,fa ceva productiv 

Raspunsuri

Diana Ewald

#1309 Re: Re:

2016-06-29 13:15:38

#1222: - Re:  

 Dupa limbajul de țărănoi necultivate, m-aș mira dacă ai înțeles ceva din ce am scris mai sus.  Însă, dragul meu, o sa îți răspund oricum, încercând sa nu folosesc termeni prea de neînțeles pentru tine. Anul trecut am susținut și eu examenul de capacitate și am fost neindreptatita, dar totuși, nu am făcut petiții pentru guvern. NU vreau ca, copiii din acest an cu adevărat potențial sa fie nedreptățiți pentru leșuri ca tine. Asa cum tu invoci un motiv atât de stupid precum "dacă erai și tu la examen și scriai 8 comentai" , as putea și eu sa îți zic " dacă creierul tău de maimuțoi în descompunere putea duce mai mult, probabil îți dădeai seama ca NOTELE NU OR SA POATĂ FI NICIODATĂ DE LA 0 LA 8, și ai fi scris 3, și acum nu te-ai mai fi aflat aici, înjurând sub anonimat. Asa ca te pup, viitor sclav și actual incult :)