Stop internarii copiilor in spital fara parinti!

Quoted post


Musafir

#71

2016-04-27 19:59

Semnez aceasta petitie pt ca si eu am 3copii si sunt constienta de trauma copiilor lasandu-i singuri fara mama.Eu am fost internata cu fetita la pediatrie acum 5ani si de atunci nu o voi mai lasa-o singura.Au facuto salbatica desi fetita e foarte cuminte.Am gasito plina de par nu imi explic de ce?Eu ce am vazut acolo nu recomand la nimeni sa isi lase singuri copii si animalelor de la zoo sunt tratate mai bine.Era un baietel langa mine 3ore a cerut apa avea aprindere la plamani si nu a vrut sa-i dea apa,a spus daca nu mananca nu-i da nici apa.La un copil ia cazut suzeta pe jos ,a luato si a puso pe noptiera fara sa o spele si cand i-am spus mi-a zis ca eu as sta acolo sa lucrez pe 700ron?Copii legati de patut,nu aveau nici o jucarie stateau ca animalele.Planngeau pana adormeau intruna strigau MAMA.M-am mutat intro rezerva chiar daca am platit am preferat, plangeam intruna cand vedeam in ce fel sunt tratati "COPIII NOSTRII".LUPTATI PT COPII SE MERITA EFORTUL.

Raspunsuri


Musafir

#78 Re:

2016-04-27 21:19:00

#71: -  

 Iti suntem recunoscatoare daca ai putea relata experienta ta si in grupul care sustine aceasta petitie.