Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Vuzone

#46761 Re: Re: Privatizare

2016-04-24 16:44

#46760: - Re: Privatizare 

 Vegheaza o p...la!

Nu mai merge, trebuie sa se ia o decizie. Ori la bal ori la spital!

Banul e pe masa, Vuza dicteaza!

Tic-tac!

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

#46762 Re: Re: Re: Privatizare

2016-04-24 18:30:35

#46761: Vuzone - Re: Re: Privatizare 

 Vuza are afacerile prabusite si este sufocat el cu acolitii lui care nu stiu ce sa faca in astfel de demersuri decat macaneala bla bla bla si asa cum au facut si chinezi cu muuuulte plimbari si aiureli pe care eu vi le spuneam din timp ca sunt POCNITORI si ABURELI PENTRU FRAIERI CA TINE si MULTI ALTII CA TINE. Daca ti se pare suma de 95 milioane euro ca sunt bani pentru Oltchim asa cum a aprobat AGA Chimcomplex, ar trebui sa le fie rusine sa mai bombane si pentru voi, inseamna ca baa...., esti tic-tac cu puscariasul de mana Gutau iar nebunia e precum cancerul la voi  care vine si cand se spune stop,.... asa va duceti toti, brusc si n-ati inteles nimic.  Oltchim trebuie sa justifice Comisiei Europene tot ce au comis si sa acopere CREANTELE OLTCHIM ( banii baaa ) cat si toate decizile mizerabile pe care le-au comis cat si incalcarea tuturor legilor si creantelor pe care nu si le achita cum scrie in Legea 85/2006 si toate legile publicate.

Nu degeaba v-am pus poza asta ca sa studiati bine  unde duc pe escrocii si pungasii pocnitori si maimutariti babuini sufocati de prostie: