Inchisoarea pentru agresorul Constantn Sorin Palesica

Quoted post


Musafir

#238 Re:

2016-02-09 21:12

#7: -  

 Il cunosti pe dracu! Ce tot minti?! Daca l-ai cunoaste nu ai mai scrie aici.

Raspunsuri


Musafir

#251 Re: Re:

2016-02-11 15:34:49

#238: - Re:  

 adica?ce vreti sa spuneti prin "daca l-ai cunoaste nu ai mai scrie aici"?ar tb sa-i fie frica...sau rusine?ori ar tb sa se prefaca in surd si orb...nu auzim si nu vedem ca asa e mai bine.binele cui?poate a celor de teapa infractorului...ori dumneavoastra sunteti de acord cu asa ceva?

G

#257 Re: Re:

2016-02-14 12:56:49

#238: - Re:  

 Poate a mintit doar in privinta faptului ca interlopi au fost Al Capone, sau Pablo Escobar. Diferenta consta in "Bilute". Si presupun ca ei nu ar fi lovit in halul asta o persoana "civila". Individul asta nu este nicidecum un interlop, cred ca no.7 a facut doar o confuzie. Specimenul asta este mai degraba genul cocalarului care, cand stie ca are spatele asigurat se da important sa vada lumea ce bengos este el. Daca ar fi fost un adevarat interlop, aia au "bilute" sa se dea la altii de teapa lui. Ori, am vazut deja ce barbatie a avut in el retardadul asta... Si chiar asa, nu ti-am inteles interventia, eu cred ca politia si autoritatile sunt mai in masura sa ne spuna despre faptele lui. Tu ce esti, avocatul lui? Vreun prieten de "aventuri" din epoca de piatra? Sau din comuna primitiva? Vreun prieten de pahar poate? In speta, ratatul asta pe care il aperi, nu este decat un huligan lingator de funduri, care daca ar trebui sa faca fata unui adevarat profesionist in full contact, s-ar scapa pe el si prin fata si prin dos. Prin urmare, gata cu huliganii si cu teroarea! Faptele animalului aluia nesimtit spun mai mult decat cuvintele tale.