Inchisoarea pentru agresorul Constantn Sorin Palesica

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Inchisoarea pentru agresorul Constantn Sorin Palesica


Musafir

#251 Re: Re:

2016-02-11 15:34

#238: - Re:  

 adica?ce vreti sa spuneti prin "daca l-ai cunoaste nu ai mai scrie aici"?ar tb sa-i fie frica...sau rusine?ori ar tb sa se prefaca in surd si orb...nu auzim si nu vedem ca asa e mai bine.binele cui?poate a celor de teapa infractorului...ori dumneavoastra sunteti de acord cu asa ceva?


Musafir

#252

2016-02-11 16:35

Un astfel de exemplar ar trebui izolat de oameni, pus intr-o carcera, fara sa vada lumina zilei sau sa auda voce de om!

Musafir

#253

2016-02-12 11:36

munca, paine, apa si bataie - asta ii trebuie la puscarie astuia!!
munca si bataia - zilnic!

Musafir

#254

2016-02-12 21:43

pentru o societate in care sa nu ne fie teama de ceilalti


Musafir

#255

2016-02-13 04:19

Sper se se faca dreptate...

Musafir

#256

2016-02-14 10:11

 este un element foarte rau si trebuie pedepsit, de exemplu unde merge este foarte violent.Cereti informati in ,Germania sa vedeti fapte ce are si acolo si este fugar

G

#257 Re: Re:

2016-02-14 12:56

#238: - Re:  

 Poate a mintit doar in privinta faptului ca interlopi au fost Al Capone, sau Pablo Escobar. Diferenta consta in "Bilute". Si presupun ca ei nu ar fi lovit in halul asta o persoana "civila". Individul asta nu este nicidecum un interlop, cred ca no.7 a facut doar o confuzie. Specimenul asta este mai degraba genul cocalarului care, cand stie ca are spatele asigurat se da important sa vada lumea ce bengos este el. Daca ar fi fost un adevarat interlop, aia au "bilute" sa se dea la altii de teapa lui. Ori, am vazut deja ce barbatie a avut in el retardadul asta... Si chiar asa, nu ti-am inteles interventia, eu cred ca politia si autoritatile sunt mai in masura sa ne spuna despre faptele lui. Tu ce esti, avocatul lui? Vreun prieten de "aventuri" din epoca de piatra? Sau din comuna primitiva? Vreun prieten de pahar poate? In speta, ratatul asta pe care il aperi, nu este decat un huligan lingator de funduri, care daca ar trebui sa faca fata unui adevarat profesionist in full contact, s-ar scapa pe el si prin fata si prin dos. Prin urmare, gata cu huliganii si cu teroarea! Faptele animalului aluia nesimtit spun mai mult decat cuvintele tale.


Musafir

#258

2016-02-14 13:51

La pușcărie cu toți cei de teapa lui ..bărbați cu caracter infect . De fapt nu pot fi numiți bărbați .. Sunt curioasa dacă are o soție sau o iubita , iar dacă ar avea ce ar putea comenta o femeie despre un asemenea personaj si dacă măcar l-ar mai putea privi ...

Musafir

#259

2016-02-26 18:22

Omul asta nu trebuie la puscarie trebuie bagat in scaun sa nu mai miste .si apoi la puscarie dar nu de la 1 la 4 ani cum zic cel putin vvreo 10 ani cu executare. Cand a fost scandalul cu barul ars a iesit lumea in strada ,dar contra interlopilor toata lumea baga capul la cutie ca strutii. Noua ne trebuie un justitiar sa pedepseasca acesti monstrii cum trebuie nu cu puscarie ,sai ii invalideze.violatorii sai castreze, batausi acestia sa le taie mainile si picioarele ,si asa mai departe.

Musafir

#260 Re:

2016-02-26 18:37

#1: -  

 Daca asta ramane liber eu il caut si ii rup mainile si picioarele. Daca mai e cineva de acord sa se alature pe unde il prindem pe acolo ii dam inzecit.sal fugarim peste tot sa nu poate sa se ascunda nici in gaura de sarpe.pastrati acest topic si dupa decizia finala va rog din tot sufletul. Nu iert acest tip de oameni ca legea nu o sa faca nimic.


Musafir

#261

2016-03-07 22:09

Din pacate, sunt in libertate, ne sfideaza, ne agreseaza si sunt mai presus de lege multi indivizi ca asta! Am semnat petitia sperand ca se va face dreptate pentru aceasta fata si asemenea gunoaie vor sta acolo unde le este locul!

Musafir

#262

2016-04-12 18:24

Chiar daca si-a retras plingerea, acest individ trebuie inchis. S-a facut justitia lui ,,peste....´´

Musafir

#263

2016-05-03 19:09

Sper sa se faca dreptate!!!

Musafir

#264

2016-05-14 08:40

Este evident ca victimele si-au retras plangerile pt ca au fost amenintate de catre anturajul agresorului.
Organele de ancheta trebuie sa se sesizeze. In primul rand cele locale, dar mai ales cele centrale.

Musafir

#265

2016-08-04 12:53

Pt ca un gunoi si un jeg de asta ...isi are locul la 15- 20 de ore munca silită....pina ii putrezeste mâna aia cu care a lovit biata femeie..........sper sa faca cat de multi ani de puscărie

Musafir

#266

2016-10-07 16:06

CRETINUL SI RETARDATUL ASTA SI CEILALTI DE LA MASA LUI SA INTRE CU TOTI LA PUSCARIE