Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Quoted post


Musafir

#43350

2015-07-26 09:08

Am rămas oripilat de barbaria comisă în comuna Văleni, Vaslui unde o tânără a fost batjocorită/maltratată de o turmă de bovine/tauri cu pretenții de oameni. Și eu am fost adolescent, bărbat tânăr, tată a două fete și mă întreb, cum a fost posibil așa ceva? Ce plăceri se pot produce stând la rând cu pantalonii descheiați, să te arunci asupra unei femei țipând sau leșinată. E oribil și când mă gândes!.
Bestiile rămân bestii, dar organele de justiție și cele care conduc colectivitatea, ce au avut și ce au de nu acționează/reacționează legal, cum ar trebui?
La noi ca la nimenea!
Nici în regnul necuvântătoarelor nu se petrece așa ceva. În rut cerbul ales natural nu admite un altul în teritoriul său.
Sper ca după atâta tevatură, cazul să fie reluat, măgădanii băgați unde le este locul, iar dreptatea să fie întronată.
Accept în totalitate ideia, castrării cu bisturiul, altfel rușinea se va răsfrânge și asupra mea ca cetățean al acestei Țări.

Raspunsuri


Musafir

#43351 Re: AVEM SI NOI LA OLTCHIM ASEMENEA SPECIMENE[NISTE TAMBALAGII]

2015-07-26 09:15:56

#43350: -  

 NU FAC ALTCEVA DECIT SA RACOLEZE JIGODIILE[CATELELE] DE PRIN COMBINAT SI SA LE PUPE IN DOSUL GARI.