Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Quoted post


Musafir

#3767 Re:

2015-07-19 07:38

Raspunsuri

Anca

#3772 Re: Re:

2015-07-19 07:39:02

#3767: - Re:  

 

Am semnat pentru ca cei 7 violatori sant un pericol public. Ei trebuie inchisi multi ani. Daca se dovedeste de psykiatrie ca sant constienti de faptele lor, atunci trebuie condamnati la inchisoare. Acesti 7 indivizi sant perversi sexuali, criminali, care nu s-au dezvoltat intelectual nici macar la nivel de animal. Animalele nu au asa un comportament pervers ca acesti 7 criminali. Rusine parintilor celor 7 perversi care le iau apararea, Rusine procuratorilor, politiei si justitiei, Rusine localitatii care accepta 7 criminali prin ingnoranta cumplitei fapte criminale, diminuarea ei. Pe de alta parte, o fata de 18 ani va suferi toata viata din cauza acelor 7 criminali, fiind acuzata public de acceptarea ei sa fie abuzata. Mi-a dori sa stiu cati se gandesc ca nici o femeie nu da Accept sa fie violata si abuzata sexual, fizic si psykisk. Sper din tot sufletul ca acesti 7 criminali sa fie gasiti vinovati si sa isi petreaca toata viata in inchisoare. Acolo este locul lor, izolati de societate, asa incat sa nu se mai simta nimeni in pericol din cauza lor!