Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Quoted post

#26

#1904 Re: cum ganditi???? ca o muratura. deci stati si fermentati in continuare

2015-07-18 14:59

#564: - cum ganditi???? ca o muratura. deci stati si fermentati in continuare 

 nimeni dintre cei ce dau cu semnatura si care comenteaza nu stiu daca sunt sau nu dovezi cat de vinovati sunt sau alte cele..legea nu o face opinia publica..de aceea este un dosar sunt niste oameni capabili de a judeca acest caz plus de asta noi suntem inversunati pe acest caz doar citind ceea ce se scrie in ziare dar nici unul dintre noi nu stim daca e adevarat sau nu daca chiar o parte din ei si-au recunoscut vina sau nu..stiu ca procesele se tin cu usile inchise si nu se stie ce se discuta acolo...asa sa stam sa ne luam dupa ziare stiind ca intotdeauna ziarele abereaza mereu  fac din tantar armasar...de aceea nu semnez aceasta ''petitie'' nu cunosc cazul nu sunt eu in masura sa judec..de aceea e mai bine sa incetam cu tot felul de prostii si sa-i lasam pe cei care sunt capabili si instruiti sa judece acest caz!

Raspunsuri


Musafir

#8754 Re: Re: cum ganditi???? ca o muratura. deci stati si fermentati in continuare

2015-07-20 15:57:40

#1904: #26 - Re: cum ganditi???? ca o muratura. deci stati si fermentati in continuare 

 De acord cu dvs. nu putem sa ii judecam doar asa ca zice fata 2 vb. ce cauta ea acolo? Probabil nu a fost platita indeajuns pt serviciile prestate si de aceea s-a dus la politie. Lasa-ti justitia sa isi faca treaba. Judecatorul ala nu o fi tampit sa i-a hotararea aia.

KSAHSDFKS

#12139 Re: Re: cum ganditi???? ca o muratura. deci stati si fermentati in continuare

2015-07-20 22:49:33

#1904: #26 - Re: cum ganditi???? ca o muratura. deci stati si fermentati in continuare 

 bai nenorocitule ...zau ca ai tupeu...unul ca tine nu merita sa faca umbra atunci cand e soare afara,se pare ca  esti unul din aia careau nevoie de un creier mai mare,doar ca la al tau daca printr-o minune ar ajunge la dimensiunea unei nuci,ti-ar fi fatal,CRETINULE