Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

EU

#41031

2015-07-05 17:27

Ce se intampla acum un UE cu Grecia este lun lucru bun--- pentru ca este un exercitiu de functionare a UE in situatii de criza.Nu sunt un fan UE dar cred ca pentru Romania a facut mult prea putin fata de ce a luat din tara noastra.....

Raspunsuri

CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#41033 CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-05 17:59:25

#41031: EU -  <= GRECII AU VOTAT SINUCIDEREA SALVAND CLASA POLITICA PIERZANDU-SI TARA SI VIITORUL, ASA ESTE SI LA OLTCHIM.

 Functionare UE, sta in functionare si nu in ceea ce insista grecii si echivalentul la ceea ce se intampla si-n Oltchim. Treaca-mearga lefa sa intre pe 10 si 25 ale lunii NICI NU CONTEAZA DE UNDE si cu sugativizare din banii nemunciti dar inghititi si insusiti ilegal  ( PENAL ) prin deturnare din sa_lariile disponibilizatilor 2013 in functie de vechimea in munca dupa ani grei de cotizatii si specifice Legii CCM si de la alti creditori cu crean_te Oltchim,  specificatia refuzului si trandavelii, lenii, nesimtirii, mitocaniei, indolentei ...etc DE A SPUNE NU CATEGORIC se reflecta si in sistemele de functionare pe viitor care dupa cum reiese si la vedere, este catre un dezastru si o distrugere continua pe DEMOLARE A OLTCHIM cat si a frumosei tari pe care grecii au reusit sa o ucida, iar grecul precum romanul sta la o masa si se multumeste cu o bere pe datorie sau un covrig furat s-au la fel pe datorie si neachitat refuzand sa stie ce va urma.

CREAN_TELE SALA_RIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S OLTCHIM, UNDE SUNT BANII????

CREA_NTELE SA_LARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.  

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

 

JAF LA OLTCHIM !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #30922 (TOATE INCLUS SI VINCEA DE LA CARTEL ALFA ) SI STATUL ROMAN#31641SUNT IN CULPA.