Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

astept raspunsurile tale...

#39271 Re: Re: Re:

2015-06-02 21:02

#39269: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. - Re: Re:  

 Zi "istetule" ce ai facut tu PUNCTUAL. Ce ai facut tu pt a-ti recupera banii.

Macar aia se duc maine intr-un spirit de sacrificiu, nu au mai gasit alte resurse... Si crede-ma, eu nu am treaba nici cu dispinibilizatii si nici cu sindicatele. Cu aia de conduc, nici atat.

NInca ceva, nu am stiut ca tu ai stat la baza realizarii dictionarului limbii romane, incat sa imi spui ca ti-am preluat cuvinte!!!! Tu macar citesti ce scrii???? 

Ai raspuns la vreo intrebare din cele prezentate de mine? Ai ocazia sa arati ca esti un individ cu care se poate discuta.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#39272 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

2015-06-02 21:06:02

#39271: astept raspunsurile tale... - Re: Re: Re:   <= IMI ASUM CEEA CE VA SCRIU PE BANII MEI IMPOZITATI DEJA SI NEACHITATI CATRE MINE DESTINATARUL DE DREPT:

 Ma, dar tu ce esti chestor la circulatie???? N-ai treaba, du-tee ma si spanzura-te,  ti s-a raspuns mai devreme,  iti dau eu tot ce-ti trebuie. Nu sti sa citesti, iti dau eu tot ce-ti trebuie. Nu te priveste dar lasi dejectii in urma si in scopul tau de cine esti tu platit???? Asta cu " macar aia" sa i-o spui lui tac-tu sau ma-ta, ai inteles. Nu iti este rusine sa intri sa spui tu ca esti cazut din cer si vrei raspunsuri, pai te bag in piz_da ma-tii cu tot neamul tau. Da, si-ti dau lectii la orice ora vreau eu pe banii mei, si-ti dau si mai multe daca insisti...

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.


Musafir

#39289 Re: Re: Re: Re:

2015-06-02 21:45:58

#39271: astept raspunsurile tale... - Re: Re: Re:  

" Macar aia se duc maine intr-un spirit de sacrificiu, nu au mai gasit alte resurse... Si crede-ma, eu nu am treaba nici cu dispinibilizatii si nici cu sindicatele. Cu aia de conduc, nici atat."

Aia se duc nu neaparat intr-un spirit de sacrificiu, poate se duc manati de dorinta de a afla adevarul, din dorinta de dreptate , se duc impinsi de umilinta si batjocora la care au fost supusi de 2 ani de zile. Se duc poate si pentru a da o "palma" celor care si-au batut joc de ei , celor in care au avut incredere in ei si i-au inselat. Se duc sa dea o "palma" atat cat vor putea ei justitiei valcene, prefectului de valcea, consiliului judetean, AJOFM-ului care nu ar fi trebuit sa inregistreze cererile de disponibilizare fara sa fie intrunite toate conditiile (domnule Cornoiu stii ceva?), clasei politice valcene pe care o doare la "basca" de cei care i-au votat si nu in ultimul rand celor care furat , acelor suti de Buc.uresti care au distrus destine si vieti omenesti.

Consider ca daca nu ar fi fost si "nebuni" ca "aia" , nu s-ar mai fi discutat demult despre "plati compensatorii"

In ceea ce il priveste pe "istericul" nostru , cred ca nimeni nu are ce sa ii faca , in aceasta situatie putem vorbii deja despre un "caz"