Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#39272 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

2015-06-02 21:06

#39271: astept raspunsurile tale... - Re: Re: Re:   <= IMI ASUM CEEA CE VA SCRIU PE BANII MEI IMPOZITATI DEJA SI NEACHITATI CATRE MINE DESTINATARUL DE DREPT:

 Ma, dar tu ce esti chestor la circulatie???? N-ai treaba, du-tee ma si spanzura-te,  ti s-a raspuns mai devreme,  iti dau eu tot ce-ti trebuie. Nu sti sa citesti, iti dau eu tot ce-ti trebuie. Nu te priveste dar lasi dejectii in urma si in scopul tau de cine esti tu platit???? Asta cu " macar aia" sa i-o spui lui tac-tu sau ma-ta, ai inteles. Nu iti este rusine sa intri sa spui tu ca esti cazut din cer si vrei raspunsuri, pai te bag in piz_da ma-tii cu tot neamul tau. Da, si-ti dau lectii la orice ora vreau eu pe banii mei, si-ti dau si mai multe daca insisti...

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

Raspunsuri

esti un nimeni bai creanta

#39274 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-06-02 21:13:56

#39272: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re:  

 Vezi boule cum dai cu mucii in fasole? De aia imi permit sa te fac dobitoc, isteric, paranoic.

Ti ai batut joc de o petitie ce se dorea un manifest al oltchimistilor.

Dar ai aparut tu - un isteric tembel si ai stricat tot.


Musafir

#39276 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-06-02 21:16:56

#39272: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re:  

 Ca sa scriu pe limba ta, ca obs ca deja ai ochii bulbucati si iti c.urg balele...sa imi su.gi poola, ca pot si eu sa scriu urat.

Na, sa imi sug.i poola tu cu neamul tau de retarzi...cu tac-tu si ma-ta care te-au facut la betie si apoi te au scapat in wc.