Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:

#36971 OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

2015-05-01 13:09

#36961: - Re: Re: Re: VA MERITATI SOARTA F.F.FOARTE MULTI,VOI ATI TACUT SI VA PLACUT MIZERIA LUI CERNEV,TALPAS 

 NICIODATA, NICIODATA SI CHIAR NICIODATA N-AM FOST SAU SUSTINUT, MARLANIA, HOTIA, MITOCANIA, MOJICISMUL , FURTURILE, ILEGALITATILE, INCALCAREA TUTUROR LEGILOR SI ACTELOR.( cu atat mai putin si never for ever  CERNEV!!!)  TU, RAMAI PACALICIUL LUI DICULOIU SI INTERESELOR ASCUNSE LA CARE TU SINGUR AI RECUNOSCUT CA AI PARTICIPAT, SPER SA TE FII REZUMAT DOAR LA PARTICIPARE SI O CAFELUTA, DACA AI SI SEMNAT, ESTI PRECUM CERNEV SAU ALTII PE CARE-I TOT INJURI, FIRESC CERNEV VA FII SI EL INTREBAT DE CE PROTOCOALE SI ILEGALITATI A MAI FACUT..., TOATE ASTEA  NU INSEAMNA CA DACA ESTI LA PENSIE, AI IMUNITATE SAU ITI PIERDEM URMA..., AVIZ DICULOIU, TALPASANU, POPESCU SI ALTII CARE MAI VA ACOPERITI CU PENSIONAREA. SI NEAMURILE VOASTRE PE CARE LE-ATI IMBUIBAT CU BANI ILEGAL, VOR PLATII PE CEEA CE ATI COMIS, CA ASA E LEGEA SI VINE RANDUL TUTUROR PE ILEGALITATILE CARE LE-ATI COMIS!!! NOI NU V-AM PUS SA FURATI SINDICALISTILOR...

PRIN TAINUIRE SI NEDENUNTARE, SUNT TOTI IN CULPA, RASPUND PENAL!!!!!!!!!!!!!!

din ~1000 tu te rafuiesti cu maxim 15 dintre disponibilizati, astia nu sunt si n-au fost niciodata reprezentativi si nici imputerniciti de nimeni sa decida ei pe creantele salariale, nu mai trec la cei din combinat si  care iti dai si tu seama ca acelasi raspuns ti-l dau, n-au fost imputerniciti sa decida in numele altor creante salariale.

Vezi, asta nu intelege nici Burdoaza, nici Ghioca si nici altii ca ei. Baaa, voi ati fost trimisi acolo, DACA ATI FOST TRIMISI ( CEEA CE  CU SIGURANTA N-ATI FOST TRIMISI, CI IMPUSI DE INTERESE ASCUNSE SI  HOTESTI , DEOARECE LE TREBUIAU ALTOR HOTI POCNITORI  FARA DISCERNAMANT, PRECUM VOI...)..., DACA V-ATI DUS VOI ASUMANDU-VA, ESTE MAI GRAV ..., sa participati, spunem ca este OK ( FOARTE BINE!), nu aveati voie sa  decideti in numele altora si pe turta voastra..., defavorizand pe toti ceilalti, deoarece si prin urmare pe multi din voi si chiar confirmat, NU VA DUCE CUTIA CRANIANA ( E CUTIA AIA DE O PURTATI PE UMERI, ASA I-SE SPUNE, CUTIE CRANIANA, LA VOI E LIPSA...!!!) SI NU AVETI NICI STUDII SAU DREPTUL DE A LUA DECIZII VOI  IN NUMELE ALTORA ,COTIZANTII NU V-AU APARTINUT DE LOC, DE FAPT, LEGEA CCM NU SPUNE CA VA APARTIN CI INVERS,  VOI SINDICALISTII APARTINETI COTIZANTILOR  , VALABIL SI PENTRU DICULOIU, CERNEV, DUMITRU SI ALTII....S.A.M.D.

Raspunsuri


Musafir

#36972 Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

2015-05-01 13:34:44

#36971: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013: - OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ????? 

 sa ma pupi in sula mai rahatuleeee,eu ti am spus ce am vrut sa le demonstrez oamenilor cine  sunt acesti nemernicii de cernev ,piperea,talpasanu si ghioca, care au stiut de toate mirlaniile,minciunile si tradarile , atit,iar tu esti un rahat imbirligator,hai pa,papagaluleeeeeee.