NEVER LOSE HOPE! VLAD NICOLESCU

Quoted post


Musafir

#480 Re: Re:

2015-04-22 08:18

#478: - Re:  

 Buna ziua,

Cu respectul cuvenit,daca faceti parte din familie si cred ca da dupa modul imperativ de adresare,va rugam sa contactati comandantul sau persoanele oficiale care s-au ocupat de ancheta.

Nu sunt in masura sa  scriu si sa pun  mai mult,ceea ce am relatat  a fost doar dintr-un alt punct de vedere  al familiile celor aflati la bord  fiind implicate  indirect pentru cele intamplate ,pentru ca si noi tinem legatura cu ei mai ales ca sunt amenintati .lucru adus la cunostinta autoritatilor .si probabil va fi cercetat si aceasta.Nu ma pronunt  eu,nu am competenta necesara si nu fac presupuneri nefiind la fata locului.

Am incercat si voi intelege mult timp de acum incolo situatia familiei dumneavoastra ,dar cu certitudine in acest caz nu a fost vorba de nici o implicare a echipajului in sens negativ pentru Vlad.

NIMENI NU ASCUNDE ADEVARUL DINCONTRA S-A INCERCAT IMAGINEA BUNA  PENTRU VLAD

Echipajul inca este marcat de ceea ce s-a intamplat pentru ca au impartit impreuna  aceasta meserie asumata de toti si deloc usoara.

Este dreptul dumneavoastra sa aflati adevarul si sa aveti puterea sa treceti ,desi stiu ca nu exista durere mai mare in acest moment.

Oricum in maxim 2 saptamani se va primi un raport confidential pentru familie si dumneavoastra  o sa decideti mai departe.

 

Cu stima si regret

Raspunsuri

r.

#483 Re: Re: Re:

2015-04-22 13:36:21

#480: -   Va multumim pentru aceasta informatie neoficială pe care ati aflat-o  de la copilul dumneavoastra aflat pe acelasi vas. Insa va rugam sa incetati sa sustineti ca echipajul nu este vinovat de nimic. Îl cunoastem pe Vlad de destui de multi ani incat sa fim siguri ca nu a fost vorba de un suicid! Referitor la amenintări va rugam sa incetati sa sustineti ca membrii echipajului au fost amenintati. Nimeni nu a amenintat pe nimeni. Va intelegem aceasta implicare din pricina faptului ca sunteti părinte. Dar asa cum ati spus si dumneavoastra "oricât de bine ti-ai creste copilul nu ai de unde sa stii ce este in capul lui in anumite cirsumstante" deci este posibil ca dumneavoastra sa fiti cel/cea care nu stie cu adevarat ce a fost in capul copilului dumneavoastra intr-o situatie nefavorabilă pentru el sau ce s-a intamplat acolo. Nu acuzăm pe nimeni. Insa acolo cu siguranta s-a intamplat ceva iar noi vrem sa aflam adevarul si vinovatul sau vinovatii de acest lucru pentru ca NU bănuim ci STIM ca s-a intamplat ceva. 

Fara stima