NEVER LOSE HOPE! VLAD NICOLESCU

Quoted post


Musafir

#478 Re:

2015-04-21 20:58

#476: -  

 Si puteti sa ne spuneti de unde aveti asemenea informatii? Noua nu ni s-a adus la cunostinta asa ceva... Poate e vorba de un alt caz pentru ca nu vad sensul implicarii autoritatilor olandeze

Raspunsuri


Musafir

#480 Re: Re:

2015-04-22 08:18:23

#478: - Re:  

 Buna ziua,

Cu respectul cuvenit,daca faceti parte din familie si cred ca da dupa modul imperativ de adresare,va rugam sa contactati comandantul sau persoanele oficiale care s-au ocupat de ancheta.

Nu sunt in masura sa  scriu si sa pun  mai mult,ceea ce am relatat  a fost doar dintr-un alt punct de vedere  al familiile celor aflati la bord  fiind implicate  indirect pentru cele intamplate ,pentru ca si noi tinem legatura cu ei mai ales ca sunt amenintati .lucru adus la cunostinta autoritatilor .si probabil va fi cercetat si aceasta.Nu ma pronunt  eu,nu am competenta necesara si nu fac presupuneri nefiind la fata locului.

Am incercat si voi intelege mult timp de acum incolo situatia familiei dumneavoastra ,dar cu certitudine in acest caz nu a fost vorba de nici o implicare a echipajului in sens negativ pentru Vlad.

NIMENI NU ASCUNDE ADEVARUL DINCONTRA S-A INCERCAT IMAGINEA BUNA  PENTRU VLAD

Echipajul inca este marcat de ceea ce s-a intamplat pentru ca au impartit impreuna  aceasta meserie asumata de toti si deloc usoara.

Este dreptul dumneavoastra sa aflati adevarul si sa aveti puterea sa treceti ,desi stiu ca nu exista durere mai mare in acest moment.

Oricum in maxim 2 saptamani se va primi un raport confidential pentru familie si dumneavoastra  o sa decideti mai departe.

 

Cu stima si regret