Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

#35093 Re: Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR

2015-03-06 11:37

#35092: - Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR 

 De multe ori si dovedit de stiinta cat si de viata de zi cu zi, implicarile care nu au o pregatire temeinica a actiunilor, devin ca si in cazul nostru rele intentii si in defavoarea tuturor, fiind nocive, CHIAR MORTALE, DOVEDITE ACESTEA CA PROBE ADEVARATE. Nu mai spalati pe creier si aruncati alte piste deoarece s-au dovedit pana azi toate demersurile, unde au ajuns 2013-2015. Iar in ceea ce priveste discutiile au fost si in fata celor care sunt autisti si aici am intervernit sa va aduc mereu la cunostinta deraierile si neadevarurile, cat si alte aspecte care nu-si au rolul, ma refer la egoism, sarlatanie, hotie..etc., jigniri total nefondate, brutalizari verbale, deraieri continue si  conduita ramasa video-audio cat si altele..., impreuna cu multe alte aspecte...s.a.m.d. la  care ati participat domnilor/doamnelor/domnisoarelor/divelor/starletelor.... Ati picat proba realitatilor si v-au platit ( placut ) compromisurile murdare....., va stiti voi care.

Raspunsuri


Musafir

#35094 Re: Re: Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR

2015-03-06 11:42:22

#35093: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR 

 IATA UNDE DUCE DERAIEREA SI DERAIERILE.... SI ACESTA ESTE UN EXEMPLU:

Am pierdut actiunea contra Credit Europe Bank.
Bravo baieti.
Meritati acest cadou.
Multumesc justitiei romane pentru acest act de justitie, dreptate, echitate.
De acum incolo judecatorii, procurorii, politistii, jandarmii, pompierii, jurnalistii si salariatii bancari care au credite in franci elvetieni pot dormi linistiti. Sistemul a reusit sa ii bage in faliment.
Si a reusit de minune sa convinga judecatorul acestei cauze sa ii lase nepedepsiti pe jnapanii care au facut profit din acest poker financiar.

Exista in Europa, pe dreapta catre sud, o tara a lucrului bine facut. Ea, aceasta tara, se numeste Romania.

PS Eu si echipa mea ne-am facut datoria. Vom continua lupta, dar nu vom mai fi tinta criticii bnr. Si nici a actiunilor de intimidare ale lobbistilor bacari. Incepind de luni voi lua o pauza de 3 luni de facebook. La revedere.

Update : Nu ma retrag, nu abandonez, nu mi s-a inchis gura. Dzeu a lasat caile de atac pentru oamenii care nu si-au gasit dreptatea din prima.


Musafir

#35098 Re: Re: Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR

2015-03-06 12:16:26

#35093: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR 

 Aici te rog sa dezvolti. Daca stii ceva spune fara menajamente! Cine si pe cine a platit?


Musafir

#35102 Re: Re: Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR

2015-03-06 12:38:57