Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#35094 Re: Re: Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR

2015-03-06 11:42

#35093: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: IA DALE TU NICULE PLECAREA SI ZLOTI DISPONIBILIZATILOR 

 IATA UNDE DUCE DERAIEREA SI DERAIERILE.... SI ACESTA ESTE UN EXEMPLU:

Am pierdut actiunea contra Credit Europe Bank.
Bravo baieti.
Meritati acest cadou.
Multumesc justitiei romane pentru acest act de justitie, dreptate, echitate.
De acum incolo judecatorii, procurorii, politistii, jandarmii, pompierii, jurnalistii si salariatii bancari care au credite in franci elvetieni pot dormi linistiti. Sistemul a reusit sa ii bage in faliment.
Si a reusit de minune sa convinga judecatorul acestei cauze sa ii lase nepedepsiti pe jnapanii care au facut profit din acest poker financiar.

Exista in Europa, pe dreapta catre sud, o tara a lucrului bine facut. Ea, aceasta tara, se numeste Romania.

PS Eu si echipa mea ne-am facut datoria. Vom continua lupta, dar nu vom mai fi tinta criticii bnr. Si nici a actiunilor de intimidare ale lobbistilor bacari. Incepind de luni voi lua o pauza de 3 luni de facebook. La revedere.

Update : Nu ma retrag, nu abandonez, nu mi s-a inchis gura. Dzeu a lasat caile de atac pentru oamenii care nu si-au gasit dreptatea din prima.

Raspunsuri

EU NU SUNT DECIT UN PICASSO,VOI?

#35097 VA DATI TARI PE ACEASTA PETITIE,VA DATI DESTEPTII PAMINTULUI

2015-03-06 12:14:47

SUNTETI SI VETI RAMINE NISTE COCALARI DUPA PERDEA,CIOCUL MIC FRAIERILOR

 AI GURA INCHISA SI AVETI GURA INCHISA DE MULT FRAIERE SI FRAIERILOR,IA DATI VA NUMELE SI SA NE INTILNIM UNDEVA ,CINDVA?