Susține echivalarea asistentelor medicale cu postliceală

Quoted post

Anonim

#122 Re: Re: Re: Re:

2015-01-21 17:08

#120: - Re: Re: Re:  

 Bai"buricul pamantului" du-te si fa-i o facultate si dupa comenteaza,intai treci pe acolo sa vezi despre ce este vorba,vorbesti din filme probabil cu a spaga,tu ai impresia ca asa iei examenele?bai frate vezi-ti de treaba,ramai la postliceala ta de rahat,ca mai mult oricum nu poti,altfel te-ai fi dus sa faci o facultate,dar daca atat poti,acolo ramai.Doar nu avea pretentii daca sti ca esti 0 barat.Facultatea asta e mult peste puterile tale se pare,nu vreau sa devin medic,decat sa dau indicatii mai bine stiu sa fac de toate ca am de unde sa invat,de la cei mai buni medici si de aproape din familie..,zici de noi ca daca suntem asa destepti dc nu facem medicina,tu nu esti in stare sa faci o facultate dar discuti despre altii?spre deosebire de tine eu fac facultatea la buget ,am dat admitere ca sa intru la aceasta facultate care e recunoscuta in Europa ,si pt cultura ta generala se intra cu medie foarte mare,ultima media la buget a fost 9,71 fata de alte facultati unde intri vorba aia si cu 7-8 la buget poate chiar mai putin iar la taxa nu poti intra daca ai media sub 7,50 nu ca la voi unde va duceti si fara bac.Esti in necunostiinta de cauza taci dracu!Se gasesc sa vorbeasca toti prostii cu postliceala terminata pe nedus.E normal sa fi frustrat/a cand vezi ca altii pot mai mult,si da:) trebuie sa ai cap sa intri la o asa facultate!Hai pa

Raspunsuri

musafir

#128 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-21 19:22:04

#122: Anonim - Re: Re: Re: Re:  

 Nu-ti bate capul cu cei care fac totul automat, si care au ao astfel de parere despre asistentii medicali. Sper sa nu aiba nevoie de o "proasta de asistenta care sta dupa fundul medicului' Daca nu era cazul de as med licentiati, nu-si mai "pierdeau timpul" profesori conferentiari, sefi de sectii si de clinici sa ne predea noua.

Noi sa fim sanatosi sa demonstram ca se merita facultatea!(si nu doar pt bani)