Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

unul care simte umilinta

#30580 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-08 06:54

#30568: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Sunt unul care a participat la toate actiunile si nu am primit nici-o amenintare. Singura amenintare suntem noi. Suntem prea lasi si prea naivi (cu mici exceptii).

Eu nu ma fortez sa te jignesc pentru ca nu am de ce, e opinia ta si ti-o respect atata timp cat e in limita bunului simt

Raspunsuri

S.C. Oltchim S.A, Disponibilizatii din 2013:

#30582 Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM VALCEA

2014-12-08 07:57:31

#30580: unul care simte umilinta - Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM VALCEA

Si eu am fost si multi altii, stii...!!! Stiu, suntem incordati..., si daca mergem asa pe ideea asta pe care o sustii nu este bine pentru nimeni. Sti ce ma mira, ca tu nu observi altii care chiar nu sunt cu noi disponibilizati Oltchim, inteleg, multi au trecut ei prin insolvente de acest fel, inteleg,  si  altii sunt avocati, juristi sau fosti judecatori ( foarte multi ne-au contactat si au tot incercat sa ne comunice si aici, insa sindicatele si statul roman nu ne-au lasat, porcaind petitia, facand ceea ce fac si cu noi in viata de zi cu zi )..., avocatii, juristii sau fosti judecatori si altii..., care au scoala si profeseaza pe asa ceva si ne sustin cauza si cazul, colegi cu noi care discutam aceleasi probleme si merg in procesele lor care decurg pe ce discutam si noi pe aici. Nu pot sa te inteleg pe tine si altii ca tine, dar ti-am publicat mai jos sa-i contactezi sa discuti cu cei care sunt in tema de recuperare creante neachitate. Nu ma crezi pe mine, poate-i crezi pe ei.  topfactoring.ro

Suntem fortati sa fim incordati si sa ne punem sanatate in cui, fericirea boilor otraviti cu nemernicie si cretinism pentru care si ei ajung ca noi in situatii..., poate mai groaznice de trecem noi... Asta nu te face sa te potolesti ??? Ne riscam sanatate si inima nu o mai avem ca la 20 de ani precum melodia. Te respect si sti ca te voi respecta mereu, numai aici ai raspunsuri, tu ai raspunsuri aici, observ ca nu le ai:

 CU MULTA STIMA.

Societate in insolventa,
in insolvency,
en procedure collective

 

SC OLTCHIM SA RM VALCEA

 

Sentinta nr. 617 din 30.01.2013 pronuntata de Tribunalul Valcea in dosarul 887/90/2013 =>ai link catre deschidere insolventa

 

Legea 85/2006 privind procedura insolventei, consolidata 2010 ABROGATA =>ai link catre catre lege

#28378 CONTRACTUL COLECTIV DE MUNCA ( CCM )=>ai directinare # catre  lege, portiuni de ne intereseaza pe noi si foarte clare si publicate acum pentru intelesul tuturor.

#29828 DECIZIE DE INCETARE A CONTRACTULUI INDIVIDUAL DE MUNCA DISPONIBILIZAT OLTCHIM =>ai directinare # catre catre lege, portiuni de ne intereseaza pe noi si tot ce iti trebuie tie sa ai asupra ta copii nu originale, doar in fata justitiei mergi cu originale

#29830 CE SPUNE CODUL FISCAL DESPRE VENITURI SALARIALE?=>ai directinare # catre catre lege, si dovada faptului ca noi aparem cu sume impozitate si neprimte, ceea ce este ilegal pe legea care ti-am aratat-o si este in #

http://portal.just.ro/

 

Portal  > Tribunalul VÂLCEA  > Informaţii dosar

 

Informaţii generale

 

Nr. unic (nr. format vechi) : 887/90/2013
Data inregistrarii 25.01.2013
Data ultimei modificari: 30.07.2014
Sectie: a II a CIVILA
Materie: Faliment
Obiect: cererea debitorului - L85/2006 art.27 alin.5
Stadiu procesual: Fond