Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006,

#29399 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ATENTIE DISPONIBILIZATI! ATENTIE

2014-11-19 19:50

#29398: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ATENTIE DISPONIBILIZATI! ATENTIE SAL 

 Dupa doi ani de indivizi croiti la a deturna adevarul si colegi care incep sa se curete din viata noastra, pentru ca au grije niste idioti sa ni faca pierduti din viata asta si multe alte fapte necurate si imputite fara sens de  niste cretini. Lucrul bine facut de spui tu este a realiza ceva bine, ori indivizii astia realizeaza mult rau si paguba, decedand si pusi in suferinta omaneasca, vieti, oameni, cum doresc sa inteleaga si ei ...

Raspunsuri

o creanta oarecare

#29400 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ATENTIE DISPONIBILIZATI! ATE

2014-11-19 20:12:40

#29399: CREANTE SALARIALE LEGEA INSOLVENTEI 85/2006, - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ATENTIE DISPONIBILIZATI! ATENTIE 

 E, vad ca incepi incet, incet sa pricepi. Eu chiar nu am nimic cu tine si cu nimeni.Sunt un tip care ori de cate ori a avut ocazia si a putut a intins o mana de ajutor, numai ca tu ma oripilai cu postarile tale care nu zic ca nu ar fi reale, dar postate la infinit devin obositoare (vezi bine ca nu numai eu ti-am atras atentia). Sunt obositoare si pentru faptul ca nu pot avea nici-un efect atata timp cat traim in Romania si statul de drept nu e de fapt stat de drept. Ma doare foarte tare ca nu pot sa-mi gasesc dreptatea cu toate ca ea e de partea mea numai ca aceasta e dictata de un guvern nemernicit. Ma doare foarte tare cand vad ca oameni care totusi cred ca au ceva substanta cenusie in cutia craniana , stau in fata calculatorului si transmit mesaje in care nici ei nu cred (vezi bine ce s-a intamplat astazi si asta nu e tot, bataia de joc va continua). Ma doare inertia si lasitatea noastra. Consider ca daca jumatate dintre noi am fi constientizat ca trebuie sa ne luptam cu acest sistem nemernicit pentru drepturile noastre , alta ar fi fost situatia. Poate c unii dintre olehii nostrii ar mai fi trait si acum , poate ca unii dintre colegii nostrii ar fi avut bani de lemne, poate ca unii dintre colegii nostrii ar fi avut cu ce sa-si plateasca facturile , poate unii dintre colegii nostri ar fi avut posibilitati sa-si trateze afectiunile profesionale. 

Iti promit ca nu am sa-ti mai zi nimic, chiar nu ma caracterizeaza si imi pare rau ca am intrat intr-un joc murdar.

Iti doresc sanatate si poti posta in continuare cat vrei daca asta e crezul tau si daca vrei sa te minti in continuare