Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#26997

2014-10-01 13:09

1. In afara de faptul ca faci in permanenta erori gramaticale si injuri, nu inteleg in ce calitate faci tu aceste caracterizari.

2. Absolut nimic nu iti da tie dreptul sa te comporti asa cu colegii tai: ca sunt din Pitesti, ca sunt din Oltchim.

3. Nu este vina lor ca au fost preluati de Oltchim doar ca pretext pentru cheltuirea unor bani.

4. Felul in care te exprimi denota o puternica ura fata de colegii / semenii tai. Tu afectezi foarte mult imaginea unor oameni care, ca si tine trec prin niste momente compliecate.

5. Nu prezinta nici un gram de interes prostiile pe care le debiteaza un instigator, incult, analfabet, rau intentionat si plin de ura. Din contra! Incurci oamenii cu parerile tale. Nu ai nici macar o baza legala in aberatiile despre legi. Tu ai senzatia ca realitatea e asa cum vrei tu?

 

Ia aminte, deci!

Raspunsuri


Musafir

#26998 Re: RUSINE DPB ARGES.

2014-10-01 13:16:33

#26997: -  

 1. EU ASTA AM SCRIS SI SPUS, REALITATEA BATE FILMUL TAU, IN CE PRIVESTE SCRIEREA EXPRIMARII FI CONVINS  MA CORECTEZ DACA MAI AM CAND, PENTRU CA AM MULTE SA-TI EXPLIC SI TU DEVIEZI SAU DETURNEZI IDEEA VOIT SI REPETAT, INSTIGI SI FURI ADEVARUL.

2. IMI DA DREPTUL AVESTA ATATA TIMP CAT SUNT OAMENI SI AM RECUNOSCUT PENTRU CA NOI NE-AM PURTAT ELEGANT SI OMENESTE CU EI, CONSIDERANDU-I COLEGII NOSTRII PE CEI DIN DPB ARGES, VOI NU CU NOI CEI DIN OLTCHIM RAMNICU VALCEA....

V-AM PRIMIT SI FUZIONAT CA SI COLEGI, DAR V-ATI COMPORTAT EXACT CUM VA ETALATI SI AICI.

 SUNTETI INSTIGATORI OPORTUNISTI, SCOPUL VOSTRU ACESTA A FOST MEREU.

3. NU ESTE VINA LOR, EXTRAORDINAR, DAR SEFII SI SINDICATELE  LOR AU INTERVENIT LA PLANSUL LOR SA NU FIE DETASATI ( CEI DIN OLTCHIM AU FOST DETASATI CU SERVICIUL LA MUNCA IN DPB ) SAU SA MUNCEASCA CUMVA, ORI EI LUAU CO-URI REPETATE SAU CM-URI REPETATE, STATEAU IN SECTIE ASCUNSI SI DORMEAU, ORI JUCAU TABLE, ZARURI SAU CARTI... SI PLATITI, PROSTII DIN VALCEA SA ADUCA BANII... ( STI CE SE FACEA PE TIMPURI LA ABATERILE ASTEA, IN VALCEA SE DESFACEA CCM PE LOC, CONFORM LEGII )

4. FELUL IN CARE INSTIGI SI INCERCI SA INCENDIEZI PRIN NEADEVAR, IMI VINE SA-TI PUN TOT ADEVARUL IN OCHI POATE  ASA TE POTOLESTI SA MAI VOALEZI SI COSMETIZEZI TU VOIT MINCIUNA SI NEADEVARUL.

5. PUNCTUL CINCI TE CARACTERIZEAZA PE TINE SI-TI FACI AUTOPORTRET. NU SPUN CA EU NU FAC GRESELI, DAR INCERC SA LE CORECTEZ, PE CAND TU....., RAMAI ACELASI CAZUT DIN POM CU PROBELE SI DOVEZILE IN OCHII SI IN MAINILE TALE, TU RAMAI ACELASI INCULT.

DECI, nu-ti musca tu limbuta INFECTA !!!

Te-am atentionat de foarte mult timp si ne-am plictisit de scarboseniile tale si interpretarile, ori dezinformarile pe care ai lucrat.