Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#24700 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FOTA....SA TI CONT SI BAGA

2014-07-27 18:32

#24699: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FOTA....SA TI CONT SI BAGA LA C

mister,asculta ce ti spune FOTAAAA;atita timp cit vom avea o politica corupta si niste politicieni de rahat si nu se scimba nimic,noi prostimea vom avea de suferit,dar vad ca nu intelegeti acest lucru,noi am fost tradati de acesti mizerabili de politicieni[vezi cazul nostru cu vozganian si hotul de zaremba,in frunte cu cernev],astia ne au dezbinat si ne au facut dusmani intre noi prostimeaaa,care munceste pt ei,iar ei nu stiu noaptea in somn cum sa ne minta,fure si dezbineeeeeeee,nu cred ca mai este cazul sa va repet tradatoriiiiiiiiiiii,sint prea obosit,sarac,suparat si bolnav[imbolnavit si otravit de politicienii astia nenorociti]..Cred ca ati inteles mesajul meu,eu picasso si atit.nu stiu ce cred mizeriile de talpasanu cu popescu v,dar fi sigur ca acesti doi magarii,i a indemnat dreacu la batrinete sa fure,sa faca politica si sa si faca de cap in OLTCHIM,acesti ordinarii merita [jihadul]

Raspunsuri


Musafir

#24701 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FOTA....SA TI CONT SI B

2014-07-27 18:43:37

#24700: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FOTA....SA TI CONT SI BAGA

Ai perfecta dreptate si iti dau toate argumentele pe ceea ce spui. Noi vorbim de  CCM. Sindicatele  si  salariatii , pai cum se face ca noi,  AM FOST CALCATI IN PICIOARE EXACT DE CEI CARE AM COTIZAT ANI DE ZILE LA BUGETUL LOR. Vezi, noi dam bani lor, nu putini, chiar foarte scump pentru ceea ce fac si tot ei ne ard pe noi, aceste SINDICATE. Au mintit si mint continuu..., comunica aiureli si incepand cu achitarea tuturor drepturilor noastre la zi si cu penalizari de intarziere daune-interese, ei au mintit in continuu ca nu e profit bla bla bla si minciunea cu insolventa tot ei au mintit grotesc, in insolventa se achita totul la zi si sustineau total invers, altfel intri in faliment. Iata ca falimentul.... mai are poate niciun pas si e aprobat, confirmat si de presa de specialitate de la Bucuresti, zf spunand clar inchidere..etc.