Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #24700 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FOTA....SA TI CONT SI BAGA

2014-07-27 18:32

#24699: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FOTA....SA TI CONT SI BAGA LA C

mister,asculta ce ti spune FOTAAAA;atita timp cit vom avea o politica corupta si niste politicieni de rahat si nu se scimba nimic,noi prostimea vom avea de suferit,dar vad ca nu intelegeti acest lucru,noi am fost tradati de acesti mizerabili de politicieni[vezi cazul nostru cu vozganian si hotul de zaremba,in frunte cu cernev],astia ne au dezbinat si ne au facut dusmani intre noi prostimeaaa,care munceste pt ei,iar ei nu stiu noaptea in somn cum sa ne minta,fure si dezbineeeeeeee,nu cred ca mai este cazul sa va repet tradatoriiiiiiiiiiii,sint prea obosit,sarac,suparat si bolnav[imbolnavit si otravit de politicienii astia nenorociti]..Cred ca ati inteles mesajul meu,eu picasso si atit.nu stiu ce cred mizeriile de talpasanu cu popescu v,dar fi sigur ca acesti doi magarii,i a indemnat dreacu la batrinete sa fure,sa faca politica si sa si faca de cap in OLTCHIM,acesti ordinarii merita [jihadul]