Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

UNITII PANA LA CAPAT

#21997

2014-06-12 18:31

Avem dovezi ca banii nostri au fost folosiți in alte scopuri ( adeverinta de la fisc unde e scris negru pe alb ca avem venurii incasate foarte marii pe anu 2013 o alta dovada e pilonu 2 de pensie privata). Nu credeti ca au ras prea mult de noi ?????

Raspunsuri


Musafir

#21998 Re:

2014-06-12 18:35:38

#21997: UNITII PANA LA CAPAT -

Si mai grav, din cauza lor nu beneficiem de reduceri la caldura la iarna, sau sa luam lemne pentru la iarna, copiii nu primesc la facultati drepturile lor, deoarece aparem ca noi avem bani....si multe alte cazuri peste tot unde ne cer hartii de la fisc. NOI SUNTEM VICTIMELE lor. Daca justitia vede si mai au o firmitura de cinste in ei, sa aplice DREPTATEA.

 

p.s. NU CUM TRAMBITA SCARBA DE CERNEV IN CLIPUL DAT PE O BANCA IN PARC < EU PERSONAL I-AS SUCI GATUL LA SPATE> NEMERNICULE NU SUNTEM BOGATI SI NU CERSIM NIMIC< NE CEREM DREPTURILE DIN MUNCA NOASTRA., NU MANANC DE LA TINE JIGODIO, NU SUNTEM LA POMANA TA. AM MUMCIT MAI MULTI ANI DE CAT ESTI TU IN COMBINATUL ASTA COTIZAND PESTE TOT DIN LEAFA MEA, SA-TI INTRE BINE IN CAPATINA AIA TIE SI TUTUROR LANGUSTELOR FARA CREIER.

 

ACEST INSTIGATOR SI SABOTOR TREBUIE TRAS LA RASPUNDE PENTRU FAPTELE SALE DECLARATE IN ACEST VIDEOCLIP

https://www.youtube.com/watch?v=QilFOhhqLfc