Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

SCIRBIT DE NUMELE VOASTRE

#21986 Groparii Oltcimului

2014-06-12 17:40

Credeam ca cei care spun ca CERNEV, BURDOAZA, GHIOCA ,DOBRE MARCELA SI COMPANIA ne-au trimis ACASA sint nebuni, dar NU ,NU SINT NEBUNI.
Astazi , in sfirsit mi-am dat seama ca tot ce a fost la Prefectura, in parcul MIRCEA CEL BATRIN,la OLTCHIM, a fost o mare MANIPULARE facuta de TUDORAN, TOANTA, BURDOAZA la in care in spatele lor a fost marele CERNEV si micutul GHIOCA.
RUSINE NENOROCITILOR !
Din cauza voastra am inceput sa ne urim intre noi, sa ne injuram colegii cu care am mincat la aceeasi masa zeci de ani, sa ne amenintam rudele.
ASTAZI a fost ultima data cind am venit la o asemenea manipulare ( protest) la OLTCHIM.
ASTAZI mi-am dat seama ca am fost manipulat de catre cei pe care ii credeam ca ne vor binele.
Si chiar am auzit in multime ca: LUI BURDOZA II PROMISESE CERNEV CA DACA VA AJUNGE DIRECTOR IL VA REANGAJA IN LUNA IUNIE ATUNCI CIND SE POT FACE REANGAJARI.
De aceea iti spun " domnule" BURDOAZA : ESTI UN NENOROCIT!

Raspunsuri

UNITII PANA LA CAPAT

#21990 Re: Groparii Oltcimului

2014-06-12 18:04:13

#21986: SCIRBIT DE NUMELE VOASTRE - Groparii Oltcimului

Nu exista nici o manipulare domnule " SCIRBIT DE NUMELE VOASTRE" stai acasa ca vine conducerea sa-ti aduca banii. Trebuie sa ne cerem drepturile, am incercat sa le obtinem pe calea justitie dar in tara noastra draga tot e un haos legile au fost facut pentru ei nu pentru noi. Ne certam intre noi pe acesta petitie "sunt manipulati" " prosti" si alte jigniri si conducerea OLTCHIMULUI rade de noi. Daca in zilele ce urmeaza ii lasam in pace noi vom avea de pierdut nu ei. HAI SA LUPTAM PENTRU DREPTURILE NOASTRE PRIN PROSTESTE PASNICE, TREBUIE SA FIM UNITI PANA LA CAPAT SI SA NU NE MAI GANDIM LA " MANIPULARIII". Trebuie sa ne strangem in numar cat mai mare.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-06-12 21:50:12