Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#21373 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-31 08:31

#21372: ion ion tiriac - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Toata lumea la dat cu subsemnatul in fata autoritatilor.

Raspunsuri

ion ion tiriac

#21374 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-31 08:45:51

#21373: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

acuma, ca sa vezi ca nu sunt rau intentionat, imi cer scuze ca te-am facut prost.

si scopul meu si al tau este de a ne recupera banii de la fostul angajator. pentru realizarea acestui scop nu avem decat sa ii eliminam din "reprezentarea" intereselor noastre pe acesti maimutoi de sindicalisti care ne-au facut foarte mult rau si s-au predat complet in fata administratorilor judiciari.

o cale de atac este necitarea noastra si neinformarea noastra de catre administratorii judiciari cu privire la introducerea salariilor compensatorii la masa credala. in lege se spune ca ai dreptul la recurs. dar pentru asta trebuie sa fi fost informat.

daca cei doi reprezentanti au fost, in orice combinatie, liderii de sindicate, este nasol, mai ales pentru fostii membrii de sindicat. ceilalti, asa ca mine mai au o sansa, dar microscopica.

daca ai de primit mai mult decat punctul specificat in legea insolventei, adica mai mult de 45000, poti cere falimentul societatii, daca nu, atunci poti sa te uiti la pereti si sa te rogi sa o faca cel putin doua pesroane care detin aceste sume de recuperat.