Lasati cainii pe spatiile verzi din Bucuresti

Quoted post


Musafir

#5 Re:

2014-05-13 12:15

#4: -

Pentru ca o sa calcam in KKT cainilor vostri

Raspunsuri

Andreea

#32 Re: Re:

2015-05-20 10:26:21

#5: - Re:  

 Esti un dobitoc! Marea majoritate a stapanilor de caini au pungute cu ei si strang fecalele cainilor. Voi cand mergeti cu copiii vostri retardati si aruncati toate gunoaiele prin iarba si eventual ii mai si puneti sa se cace prin boscheti, strangeti? Pe principiul ca e copil mic si daca-i vine sa se cace, sa se cace, nici nu mai strangeti! sunteti niste limitati, habar nu aveti ce inseamna civilizatie si aveti tupeul sa mai si comentati in stanga si dreapta! animalele sunt mai curate decat voi de o mie de ori.

Eu sunt nevoita sa ies cu cainele in parc si sa am grija sa nu bage botul in vreun cacat de om ca lepadaturi de se caca pe unde apuca se gasesc peste tot. Aia ce ar mai trebui sa mai pateasca? Tie nu iti convine sa calci intr-un cacat de caine dar mie de ce ar trebui sa imi convina cand vine cainele meu mirosind tot a cacatul unui om jegos care are impresia ca parcul sau strada e toaleta lui?

ion caragrigore

#53 Re: Re:

2016-02-16 15:53:11

#5: - Re:  

 La mine in parculet este numai KKT-ul oamenilor strazii si gunoaiele aruncate de cei ca tine pe geam ca noi nu avem acces cu cainii acolo ca o vecina a sudat poarta si a pus un panou cu caini interzis. Noi am face curat si dupa cei ca tine ... si ca ea ...!!!