Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

achimescu

#20714

2014-05-13 12:04

da am fost colegi la aprovizionare in ani 1999-2000 a fost un coleg anbitios ,ne mai sifona pe la directori dar acum e iertat.
sa ai fie tarina usoara

Raspunsuri


Musafir

#20739 multumesc de mesajele de condoleante;inca sunt in viata pentru un zvonac de neam de manivela, Re:

2014-05-13 17:16:58


Musafir

#20742 Re:

2014-05-13 17:41:12

#20714: achimescu -

Multumesc pentru mesajele de condoleante lansate de catre un  neam de manivela, cica vicelider de sindicat, victorios, care nici nu cunoaste sa scrie corect.Ca sa fie linistit sunt inca in viata, abureala din calculatorul lui si al sefului sau, limbist de sindicat, care  nici nu cunosc pe unde mi-am desfasurat activitateain societate, caci prin  anul 2000 e.n., eram pensionar, nu am lucrat la aprovizionare.si nici nu am fost colaboratorul direct al lui NELU ACHIMESCU sau mai bine zis, in subordinea sa. Cat despre postarea sub numele de ACHIMESCU, ce sa le ceri unor analfabeti de sindicat, cu sau fara studii superioare si  care sunt platiti cu salarii babane sa doarma pe la locurile de munca.Pacat NELULE A., ca te-au vopsit si pe tine,niste lichele sindicale in postarea cu nr..20714 drept pentru care le urez  sanatate deplina si multe succesuri in tehnologia moderna de a dormi in timpul serviciului. Asa sa le ajute Dumnezeu !