Abuzurile împotriva lui MIRCEA DIACONU trebuie pedepsite

Quoted post


Musafir

#798

2014-04-14 05:49

Sunt profund dezamagit de USL , din nou am fost PACALITI!Eu personal am luat o hotarare IREVOCABILA si-mi asum orice consecinte :NU MA MAI APROPII DE VREO URNA CATE ZILE VOI MAI AVEA DE TRAIT !Stiu ca nu este o decizie buna , dar pentru SANATATEA mea trebuie sa fac acest lucru , altfel am s-o iau "RAZNA" , cred ca ma vor intelege multi !

Raspunsuri

pacalitul

#820 Re:

2014-04-14 06:10:44

#798: -

De 25 de ani POLITICA din TARA mea este o politca de smecherit "PROSTIMEA" pe care se bazeaza EI la vot . Priviti numai la "SEFUL DEMIS ' din fruntea sa , care din nou vrea sa mai PACALEASCA , oare pentru a cata oara , acest POPOR , cu "NOUL " sau PARTID MISTOCAREALA POPULARA , format din aceeasi DEMAGOGI care au fost pana mai ieri la PUTERE . O vrea acest sforar al politicii romanesti post-decembriste cu orice pret pe ELENA in locul sau , ca tot EL sa ne NENOROCEASACA si dupa 2014 , dar cred cu tarie ca POPORUL MEU nu este chiar asa de "PROST" cum il crede el de 10 ani. Daca chiar se va intampla asa cum "viseaza "acest LAS' si MASA VERDE , trebuie sa uit ca sunt ROMAN !!!!