Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

m.eu

#18241 Au uitat 18240

2014-03-18 17:55

Asa este mare adevar ai scris,plus de asta societatea are nevoie de suflu nou ,nu de intoarcere in trecut, are nevoie de viitor, nu de faraonul trecutului ,acest faraom este visat de cei care si-au facut averii colosale pe spatele Oltchim,iar acum cateva persoane cu burta goala manipulati si mituiti cu ceva maruntis de un sindicat care 21 de ani nu a facut altceva decat sa fie partasi la distrugerea oltchimului injura pe aceasta petitie pe oricine incearca sa-si spuna un punct de vedere.Acest sindicat viseaza la ciolanul din trecut numai ca vremurile acelea au apus.Oameni buni nu trebuie sa ne lasam manipulati ,platiti,cumparati ,trebuie sa stam stramb si sa analizam drept drecutul si fiecare sa judece dupa contiinta sa.

Raspunsuri


Musafir

#18251 cernevuvuzelelor,v am spus sa nu mai deschideti gurile tradatorilor

2014-03-18 20:47:16

#18241: m.eu - Au uitat 18240

ca va put a canal,inca mai aveti tupeu?,,,,,,,,,,,o sa va scada tupeul asta ordinar[mizerabil]cit de curind,osor,osor,o veti suge in viitor. ba jigodiilor,ba scirbelor,ce s a facut de un an si jumatate in OLTCHIM cu mizeriile aduse peste noapte?,,,nu s a facut nimic,dar mai rau ne apropiem cu pasi repejori spre faliment latrinelor pupincuriste care sunteti;cerneve,ghioca si alte mizerii,care scrie ti pe aici,nu va e rusine mincinosilor vad ,escrocilor,norocul nostru e ca totusi  mai sint si oameni adevarati care vor sa mai salveze citusi de putin din ce ati stricat voi cu trdatori de vozganian,zaremba,care chiar asta gindeau[FALIMENTUL CERNEVE']si apoi sa cumpere escroci OLTCHIMUL la pret de nimic,exact ca la USG,,mizeriilor,nu mai deschide ti gura ca va bagam,,,,stiti voi ceeeeeeeeee,,,ete na,FOTA