Patrimoniul istoric national între profesionism si amatorism

Quoted post

papusica adevarului

#359 frustrarea e la ea acasa la voi acasa

2014-02-15 20:30

Frustrarea voastra de acum este de inteles la ce colegi de breasla aveti.Asa ca niste frustrati ce sunteti va legati de cuvantul frustrare care a fost folosit de detectoristi si nu numai.De ce numai voi cunoasteti semnificatia acestui cuvant, frustrare?mai sunt si altii care "cunoaste"
Va place papusica stie sa "foloseste" cuvantul frustrare, frustratiilor.
Papusica adevarului terminat.

Raspunsuri


Musafir

#371 Re: frustrarea e la ea acasa la voi acasa

2014-02-15 21:21:44

#359: papusica adevarului - frustrarea e la ea acasa la voi acasa

Puisor. Nu am motive sa fiu frustrat. De ce vrei tu sa ma definesti cu orice pret asa? Am o banuiala (ipoteza). Ca sunteti o mana de "voluntari" care ati primit sugestia ganditorului vostru stapan sa o tot latrati cu frustrea. Breasla catntorilor pentru carmaci o fi oare scutita de frustrare? Biata papusica. Ti-ai ales un nume foarte potrivit. Imi sugereaza ideea de anus contra naturii, in versiunea lui jalnica


Musafir

#386 Re: frustrarea e la ea acasa la voi acasa

2014-02-15 21:46:15

#359: papusica adevarului - frustrarea e la ea acasa la voi acasa

Esti detectorist cum sunt eu. Sunt sigur ca intelegi pe pielea ta de papusica ce inseamna acest cuvant si aceasta stare. V-am numarat cu un scop pe astia care va dati drept cunoscatori intr-ale frustrarilor. Pentru ca toti va expuneti parerile destepte de psihologi la comanda sau va luati unul dupa altul din lipsa de gandire. Sarmanii de voi. Nu este intre voi nici un detectorist autentic. Acestia sunt mult mai ineligenti ca voi micilor trepadusi