Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35835 Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 14:50

#35834: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Esti atat de prost incat nu am cum sa-ti mai citesc  amalgamul de cuvinte ce sunt exprimate intr-o tipica baseala ce imbraca haina de antibasist !!!

Cine-ti citeste harababura aia de "scrisoare" isi da seama cat esti de basist, doar ca acum, prin ante-penultimul mesaj, te-ai dat in fapt !!!

Esti cumva postacul basist ce punea poza cu like-urile lui Ghita ciobanul,  care atunci cand i-am spus ca are mai putine decat bas, n-a mai pus-o ???

hahahahaha !!!

La cat iti poate bas-ul, nu m-ar mira ! Linisteste-te ca nu ma intereseaza raspunsul, chiar daca-l stim amandoi !

aha-aha-aha-aha , cum ar basi idolul tau !

 

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! 

 


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))


Raspunsuri

Heil Hitler

#35837 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 14:59:15

#35835: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

ba....hai sa iti spun ceva...deci nu ma intereseaza ce crezi tu....nu ma intereseaza nici daca esti vreun diversionist vandut sistemului.. ma doare in cur de tine....eu nu o sa ma las pana nu scap tara asta de cat mai multe lepre ca tine....fie ca sunt idioti (victime ale sistemului) fie ca sunt securisti vanduti sistemului...o sa ma lupt cu sistemul asta ticalosit...pana nu mai vad hotii de tara, pana nu mai vad marionetele incompetente, lacome , puse de politicieni in functii de conducere....sa ma trezesc iar ca ne mor oamenii de valoare prin nu stiu ce accidente, din cauza lor.