Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post


Musafir

#25510

2014-01-18 14:57

si la final ce faceti cu petitia? va fi dezbatuta in parlament?sau o aruncati intr-un sertar sa aiba pe ce se asterne praful?si uite asa a luat broscuta 3 palme in cap( ptr. cei care stiu bancul) .la voi la antena 3 a-ti avut-o invitata pe astroloaga Mariana Cojocaru care a spus clar ca Basescu isi termina mandatul in decembrie( mai consultati-o ca mare dreptate are), asa ca petitia asta e frectie la picior de lemn. sa nu credeti ca, daca n-ar fi acoperit bine n-ar face ce face. amintiti-va ca prima vizita pe care a facut-o (la primul mandat) a facut-o la securitate, s-a dus sa le multumeasca!!!( cu siguranta e sluga lor-drept dovada la toate serviciile de forta sunt fostii securisti cu care a colaborat din totdeauna sau odraslele lor asa ca.... despre ce vorbim) deci... pana securitatea nu va vrea sa-l dea jos nu se va intampla nimic (ca asa am scapat de ceausescu).daca isi iese din pepeni e pentru ca stie ca va fi tras la raspundere de ei ca n-a stiut sa se acopere bine. care este explicatia ca ambasada sua il tine in post?are radacini adanci, fff adanci si nu de va intampla nimic nici dupa decembrie.tot usl-ul asta pe langa ca e prost mai e si corupt si asta il infurie pe base(aici ii dau dreptatea).oricum votul e slab de tot , sa nu va mirati cam tot atatia o sa iasa si la vot. oamenii au inceput sa-si dea seama ca nu se mai poate face nimic, fiecare din noi ne vom duce viata asa acum ne-a dat-o dumnezeu- vreti un trai pe placul vostru ? plecati din tara. nu vom scapa niciodata de securisti si comunisti.n-o vom duce niciodata mai bine, raul a fost deja instalat si faceti-va o cruce maaaare caci dracul e batran.SA TRAITI B..EEE!

Raspunsuri

bobo

#25530 Re:

2014-01-18 15:00:32

#25510: -

fara suparare dacama iei cu astrlogi care au prezis nu stiu ce sa fim seriosi.. destinul ti l faci singur si trebuie sa luam atitudine... chiar daca ..da  ai dreptate am dormit prea mult... numai bine