Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post

Felix Cloţanu

#7197

2014-01-10 00:10

Vaaai, dar văz că mulţi români au ajuns sclavii creduli ai echipei de manipulatori de la oficina de dezinformare şi influenţare psihologică ”Antena 3” a mizerabilului Voiculescu, zis ”Felix”! Se vede treaba că ăstuia îi tremură rău nădragii, dacă ajunge să-şi pună căţeluşii să deformeze în halul ăsta adevărul... Păi cum, nene, tocmai acum, când Justiţia a ajuns în sfârşit să funcţioneze, cât de cât? Când încep să cadă marii infractori, să fie încarceraţi marii corupţi? Când judecătorii încep să nu se mai teamă nici de reziduurile politice ale regimului Iliescu-Năstase, nici de cele ale regimului Băsescu? Dă-i înainte, măi Gâdea, continuă să-l pupi pe Felix în locul ce plăcutu-ţi-a, căci nu mai e mult până când acel loc tare bătătorit va fi de şezutul pe laviţele puşcăriei! Păi cine se mai teme acum de Băsescu, azi cel-fără-de-putere, în afara celor care se tem, de fapt, de o Justiţie independentă? Nu aşteptaţi, nemernicilor, decât să treacă anul şi să vă impuneţi voi Justiţia voastră! Hai sictir!

Raspunsuri

Bassshar Al

#7254 Re: Tu le stii pe toate...

2014-01-10 00:34:54

#7197: Felix Cloţanu -

Mai prietene, n-am nimic cu tine, nu ma interesezi, nu-mi pasa de parerile tale, asa cum nici tie nu-ti pasa de opiniile altora. Eu sunt satul de multa vreme de acest meltean daunator numit Basescu, precum si de toate muhaialele cu competenta dubioasa si slugarnicie clara cu care s-a inconjurat. Nu am vazut, cunoscut, auzit nimic bun din partea lor, in ultimii 5 ani. Ma doare-n basca si de Voicuelscu, sa-l inchida, dar dupa aia si pe Baselu si inca vreo 20 din gasca lui, ca prea-s imaculati si imuni. Cand o sa vad lucrul asta realizat, respectiv pe Baselu coleg la Poarta Alba cu Felix, te voi crede. Cum ca justitia ar fi nu independenta, dar macar functionala. Pana atunci, pupa-i tu sub coada pe cei pe care-i iubesti, ori irational, ori din interes. Hai sictir, de asemenea!