Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post

Roman

#6950

2014-01-09 23:16

Bai, postacilor cu repetitie, fiti convinsi ca Administratia Obama are toate instrumentele necesare sa descopere impostura cu semnaturile voastre trimise de pe acelasi calculator! Maimutoii de Gadea si Badea, slugi ale lui Felix, sunt niste tradatori de neam, iar voi niste nemernici care faceti ca mafia sa compromita viitorul copiilor vostri!

Raspunsuri

Alexandru

#7006 Re:

2014-01-09 23:28:22

#6950: Roman -

toarsu' roman, cum ziceam si lu' dom capitan, familia dom'le , nu aia mafiota de care sti mata, cu chestii la nana, familia asa in general....pai crezi ca cu cat le dati d-voastra salarii sau sociale , pot flamanzii astia sa-si ia fiecare cate un laptop ca la familia matale , sa traiti? Pai nu pot nenea roman,nu pot, asa ca impart ip-ul ca si painea aia putina cu tevea oleac' mai mic si daia nu ies la numar ip-urile sa traiti. Da ' a zis dom capitan ca are el grija, asa ca nu va enervati ca va creste tensiunea si acu dupa sarbatori e cu dute si mai putin cu vino....si faceti dreacu' , de aia, apoplexia si ramane toarsa vaduva fereasca dom basescu....lasati ip ul si mai puneti mana pe bulan ca s-au naravit astia la democratie.....

o uselista

#7232 Re:

2014-01-10 00:27:56

#6950: Roman -

aceleasi ca in vara anului 2012 ( ma refer la cele 2 milioane de voturi )? :)) baiu-i ca stiu ei exact ce se intampla in Romania lu' base...

Georgiana

#7284 Re: Pt Roman

2014-01-10 00:45:23

#6950: Roman -

Esti praf frate, orice amarat de abonat la un internet din tara asta stie ca pt abonamentul sau de internet primeste UN SINGUR I.P.. Noi suntem o familie de 5 persoane cu net de la RDS si am semnat toti petitia, deci avem acelasi I.P., dar avem nume diferite si mail-uri diferite. Salutam initiativa Antena 3 si ne dorim o viata mai buna in Romania, fara Basescu. Din pacate eu nu cred ca o voi avea aici si de aceea am si plecat din tara.