Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post

Exa

#6808

2014-01-09 22:39

Cred ca emisarul a fost trimis la Bucuresti pentru a-si cere scuze in numele emisarului Gordon care, la vizita din 2012 in Romania a afirmat ca au fost peste doua milioane de voturi furate la referendum, fata de numai cateva zeci de cazuri descoperite de ancheta fara precedent efectuata de procurori cu biblia pe capota masinii prin satele Romaniei...

Daca e asa, acceptam scuzele cu conditia verificarii in viitor a integritatii persoanelor trimise pentru a se informa asupra situatiei reale din Romania.

Nu-mi fac insa iluzii asupra motivului vizitei...

 

Raspunsuri

Exa

#6897 Re:

2014-01-09 23:03:16

Cred ca emisarul a fost trimis la Bucuresti pentru a-si cere scuze in numele emisarului Gordon care, la vizita din 2012 in Romania a afirmat ca au fost peste doua milioane de voturi furate la referendum, fata de numai cateva zeci de cazuri descoperite de ancheta fara precedent efectuata de procurori cu biblia pe capota masinii prin satele Romaniei...

Daca e asa, acceptam scuzele cu conditia verificarii in viitor a integritatii persoanelor trimise pentru a se informa asupra situatiei reale din Romania.

Nu-mi fac insa iluzii asupra motivului vizitei...