Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post

incoruptibilul

#61 gadea&ursu

2014-01-09 17:12

un imperiu mafiot care incearca sa impuna coruptia in aceasta tara si care de la infiintare incearca prin orice mijloace sa distruga statul de drept. Un imperiu cladit pe santaj, care deserveste gruparea politica dispusa sa il serveasca pe mogul, in cazul nostru Voiculescu a carui loc este in puscarie alaturi de ceilalti santajisti...

Raspunsuri

Kiorete

#160 Re: gadea&ursu

2014-01-09 18:23:32

#61: incoruptibilul - gadea&ursu

Nea incoruptu'..lasa-ne bre cu glumele astea din manualul serviciilor secrete ca nu punem botu'...du-te labe1 eveniment si alte halea de te baga in seama...voi vorbiti mah de coruptie??? JOS Dusmanul Neamului Romanesc: TRAIAN BASESCU!!

anti-incoruptibilul

#3999 Re: gadea&ursu

2014-01-09 20:36:10

#61: incoruptibilul - gadea&ursu

Esti bolnav mintal, basistule! Sunteti asa de ametiti de putoarea degajata de acest jeg ajuns presedinte incat nici nu mai puteti percepe realitatea. Ia spune, "incoruptibilule" (de ce dracu' ti-oi zice asa nici tu nu stii), cati oameni nevinovati a bagat Voiculescu la puscarie? Ia spune, incalificabilule, cati oameni a ajutat Basescu al tau in vreun fel, indiferent care ar fi acela!?! Ia spune, lepra jegoasa, cati copii de valoare a sprijinit/sprijina alde Ticalosu' de va e voua zeu? O sa va trasneasca Dumnezeu, jigodiilor, pentru ca, din pacate, poporul asta de mamaligi nu e in stare s-o faca el, asa cum ar trebui. Spurcaciune!


Musafir

#8713 Re: gadea&ursu

2014-01-10 08:47:37

#61: incoruptibilul - gadea&ursu

Esti un amarit de avorton iar mata care te-a fatat, o imbecila.


Musafir

#16541 Re: gadea&ursu

2014-01-11 11:28:12

#61: incoruptibilul - gadea&ursu

Bre,tontule,mie nu mi-a taiat salariul si apoi mi-a luat locul de munca dupa 17 ani,nici Voiculescu si nici Gadea si Ursu! Cred ca esti incoruptibil in sensul in care nimeni nu-ti poate corupe PROSTIA SI RAUTATEA!!!


Musafir

#25074 Re: gadea&ursu

2014-01-13 17:58:35

#61: incoruptibilul - gadea&ursu

Amice, cat face incoruptibilitatea ta?