Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Unul care stie

#11679 Unul care stie

2013-11-15 07:29

Daca va treziti la 7 dimineata sa scrieti ineptii este clar cat de disperati sunteti !
Din pacate consolati-va cu ideea ca vremurile voastre au trecut.........
Nu stiu daca va pare rau de fosta conducere, dar stiu ca va pare rau ca nu mai sunteti in scaune caldute, cu salarii mari, tampiti si prosti, fara sa faceti nimic..........
Cand scrieti beti-va macar cafeaua sa va treziti, sau beti zeama de varza...
Lucrez in DPB si in 20 de ani nu l-am vazut pe Pirvu beat niciodata...
Ati trecut de la Talpasanu (pe care il faceati betiv) la Pirvu.........
Ati trecut de la Vosganian la Gerea.......
Ati trecut de la Stanescu la Piperea....
Va sta in gat Mardare.........
Voi in perfectiunea voastra ati reusit o paguba la statul roman de 800 milioane euro.........
Cat mai vroiati sa pagubiti statul roman cu prostia voastra........
De ce nu va calmati si nu intelegeti.........
Voi aveti impresia ca un Director General se pune asa .......hai pe asta ca mi-e prieten....
Un director General la o Societate de stat se verifica de mai multe organe ale statului, trebuie sa prezinte incredere, ca il reprezinta pe cel care l-a numit........
Un ministru idem.........Dar sunteti prea prosti sau va prefaceti (nu-mi vine sa cred ca sunteti atat de prosti)................Poate din prostia asat colectiva sa fie paguba Oltchimului....
Clar o vina are cine v-a uns in functii.........Sau a crezut ca prostia se plateste si nu a stiut cum s-o factureze.........S-o fi incurcat la cursul de schimb valutar.........
Sper ca nu ati exportat prostia si in alte state sa ne trezim cu un proces international.....
Voi credeti in fata Morgana, mai credeti in basme si legende..........De ce nu v-ati angajat la Teatrul de Papusi? Ce cautati intr-o fabrica in care nici voi nu stiti ce faceti.....Aruncati cu mizerie in oameni pentru ca sunteti frustati de cat jalnice nulitati sunteti.....Voi ati facut destul rau si paguba acestei tari.......Aveti posibilitatea sa va mutati in alta tara....Drum bun!

Raspunsuri

revolutia

#11760 Re: Unul care stie

2013-11-15 21:14:22

#11679: Unul care stie - Unul care stie Voi aveti impresia ca un Director General se pune asa .......hai pe asta ca mi-e prieten....
Un director General la o Societate de stat se verifica de mai multe organe ale statului, trebuie sa prezinte incredere, ca il reprezinta pe cel care l-a numit........

daca tu crezi asta esti naiv rau .... revino in lumea reala