Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#11038 AJUNGE !

2013-11-03 07:00

Nu mai injurati ! Avem nevoie de informatii utile, nu de refulari-gen FOTA- Daca nu se potoleste , ar trebui sa se ia masuri. S-au spus destule si despre sindicate, sa-i lasam in plata domnului, deja ne-am saturat de ei. Vorba unuia, sa-i lasam in OLTCHIM 1 . Hai sa lasam noul director sa-si faca treaba, sa-i dam tot concursul daca este corect cu angajatii, si sa nu mai implice sindicatele in luarea decizilor. Autorul petitiei, sa dialogheze cu domnul FOTA, DACA NU INTELEGE-LUATI MASURI URGENTE. Am ajuns de rasul lumii ! OLTCHIMUL-DINTR-UN ETALON-A AJUNS SUBIECT DE BARFA. Credibilitatea OLTCHIMULUI este zero ! Poate si datorita unor indivizi care altadata , nu reprezentau nimic. Odata si odata, fiecare va raspunde pentru faptele sale. Sa fim optimisti, sa nu mai lasam lichelele sa-si faca de cap. Daca vom iesi la liman, sa ne retragem toti din toate sindicatele si sa le aruncam la lada istoriei. Afara cu ei din combinat , sa facem alegeri libere, sa fim uniti. SA NE APERE CCM- ALTFEL-AJUNGEM PE DRUMURI CU CERTURILE LOR INTERNE{ FUNCTII, PRIVILEGII, BANI NEGRII}

Raspunsuri


Musafir

#11039 Din pacate gândesc putini ca tine! Dar cât de putini ar fi o speranta tot mai exista! Trebuiesc gasi

2013-11-03 07:12:34


Musafir

#11082 Re: AJUNGE !

2013-11-04 14:03:22

#11038: - AJUNGE !

cernevistule;taci frecatiasi muianul de nenorocit,citeste n mata adevarul si numai adevarul si dupa aceea sa mi o sugi,pt ca vad ca esti si tu un lingau platit de cernev sau cu vreo functie de muist;a lu pigus