S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#2353 Re:

2013-09-05 13:47

#2350: Ovi -  

 ar trebui ca homosexualitatea sa nu se numeasca "orientare sexuala". inseamna ca acest termen nu a fost bine ales din start, insa el este mereu folosit in propaganda gay. si cum poate fi numita homosexualitatea ca stare de fapt? homosexualii versati sunt mana in mana cu toti ceilalti degenerati: sado-masochisti, poligami, etc. nu au cum sa nu intre in aceeasi oala cu pedofilii si cu cei amintiti anterior. si sado-masochistii au "dreptul" sa "iubeasca" frenetic dupa cum vor ei, nu-i asa? pedofilii, de ce-i renegati pentru ca si ei au dreptul sa "iubeasca" in felul lor. voi chiar nu intelegeti ca homosexualitatea ca si celelalte sunt devieri de la starea naturala, corecta si concreta a relatiei dintre un barbat si femeie. daca barbatul si femeia au posibilitatea de a se uni in mod firesc la maturitate, dupa cum sunt construiti, homosexualii si ceilalti apeleaza la pseudo-impreunari, improvizate, nefiresti. pentru devianti, orice "orificiu" trebuie sa suplineasca functia de baza si naturala a organului reproducator femeiesc. iar la lezbiene, la fel trebuie sa gaseasca orice alta metoda, numai cea fireasca nu, pentru a face "amor" si mai mult de atat, este un "amor" fara finalitate superioara propriei placeri egoiste.  deci nu ai cum sa aduci homosexualitatea mai presus de celelalte deviatii. nu se poate. este nefiresc si hidos. insa voi, cei care comentati pe aici, sunteti activisti si stiti bine ca scopul vostru merge mai departe decat "iubirea nevinovata" dintre doi homosexuali. stiti si voi si stim si noi ca scopul este atat de mizerbil, incat cu greu poate fi exprimat in cuvinte. purtati in voi insiva acea energie distrugatoare de viata si asta vrei sa instaurati. alt scop nu puteti avea.

Raspunsuri

Ovi

#2356 Re: Re:

2013-09-05 14:03:27

#2353: - Re:

Poligamia parca era o chestie religioasa... In islam ai voie sa ai maxim 4 neveste. Mormani... o... cu cat mai multe cu atat mai bine... si uita-te cum vad republicile islamice, si aici ma refer la cele care eu sistemul sharia, sau biserica mormona, homosexualitatea.

Sado-masochistii si aia cu BDSM, la fel, nu este exclusiva doar homosexualitatii. Atat timp cat nu fac circ ca si cel de pe Folsom Street, din partea mea, pot sa faca ce vor in dormitor. Dar fata de voi, eu sunt de parere ca atat timp cat sunt decenti, nu as avea nicio problema daca s-ar tine de mana pe strada, fie el cuplu hetero sau gay.

Si cu pedofilia... eu o spun a doua oara, dar a mai fost scris de vreo 2 ori in plus... Tu cu prietena/nevasta, cand sunteti impreuna si/sau faceti sex. O faci fara voia ei? Va avea ea de suferit toata viata din cauza ta si a faptului ca a facut dragoste cu tine? Ei bine, la fel se pune treaba si cu mine si iubitul meu. Dar e o mare diferenta intre asta si pedofilia. Acel copil va suferi o viata intreagat din cauza acelui ABUZ!!!!!

Si daca spui de amorul fara finalitate superioara, de ce nu zici si ce cuplurile hetero care folosesc prezervativul? Sau pilula contraceptiva? Hai ca de prezervativ nu zic, fiindca e si pentru a te apara de boli. Dar cand folosesti spermicide sau pilula, nu faci amor doar de dragul placerii? Asta e o finalitate superioara?

Si din nou, atat timp cat nu stium 100% clar cum functioneaza ADN-ul sau creierul nu poti stii clar ce cauzeaza homosexualitatea. Si asta, repet cand inca nu stii ce o cauzeaza, asta nu da niciun drept niciunuia sa faca pe jandarmul, sa ii aduca pe ceilalti pe "drumul cel bun".




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...