S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#971 Re: Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

2013-08-23 23:27

#967: - Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!! 

 ce mai promovati voi pe site-ul vostru mah nerusinatilor?

Stripperi, aproape violati de gay-ii timisoreni "Unul din stripperi, putin mai dezinhibat, a ramas in costumul lui Adam. Delir. Urlete. Tipete. Saliva. Vedeai doar un cerc mic, mic, mic si muuulte maini intinse. Un spectator, nemaireusind sa se abtina, ii pune mana la scula omului. Isi duce mana la nas (instinctual, presupun) si urla de extaz. Si, urmandu-i exemplul, au mai fost si altii ca el. Stripperul dansa, si cu o mana incerca in zadar sa isi acopere organele genitale. “In zadar”, deoarece unii urlau “Ia mana, te rooooggg!!!” iar altii, mai tupeisti, ii smulgeau efectiv mana care proteja “esenta vietii”. "

voi faceti educatie copiiilor mah? de v-ar prinde mamele si tatii copiiilor alora sa va faca ei educatie asa cum va trebuie, de obsedati sexual ce sunteti.

Raspunsuri


Musafir

#977 Re: Re: Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

2013-08-23 23:48:44

#971: - Re: Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

Ai auzit vorba "nu exista padure fara uscaturi"?

Ai vazut-o pe Zavoranu in sanii goi la tv, sau pe Crudu? Sigur, la aia ai salivat, nu te-ai mai gandit ca se pot uita si copiii... dar eu nu te fac obsedat sexual.  Dar te invit sa citesti miile de articole de pe blogul respectiv. Traficul e bun :P


Musafir

#981 Re: Re: Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

2013-08-23 23:56:16

#971: - Re: Re: SUNT GAY SI NU STIU CE SA FAC!!!!

Pe data de 1 si 8 martie cu ce sunt pline cluburile din tara? Cu femei. Care ce fac? Pun bani la chilotii stripperilor. Si vorbesti de educatia copiiilor cand imagini cu acele femei sunt date in toate emisiunile de stiri? PE BUNE, POTI DEVENI MAI IPOCRIT de atat? Eu zic sa te opresti, faci de ras petitia.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...