S.O.S. familia!

Quoted post

AMELIA

#46 INTRIGATA

2013-08-18 18:41

in primul rand ptr cei care din auza inapoierii mintale nu ati descoperit , exista telecomanda.Si aici ma refer la aproape toti care ati subscris aici sau si mai usor ,luati tv ul si pe fereastra si gata ! Dar ma indoiesc ca il veti inlocui cu o carte .Se copiaza emisiuni occidentale ? mi se pare normal , ca ne place sau nu , exista si gay printre noi si aici e marea confuzie care o faceti din lipsa de documentare : se nasc asa , nu aleg ei sau ele asta decat intr -un numar ft mic ce nu supera 1 %. Daca as simti ca ma intelegeti as continua dar cum stiu ca sunteti invatati sa nu ganditi , prefer sa tac decat sa imi racesc gura .BRAVO PROTV , INAINTE , POATE PRIMA OARA FACI CEVA CE MULTI AM IGNORAT SI IN ACEEASI MASURA FA CEVA ASEMANATOR SI CU OAMENI CU HANDICAP PTR CA SI EI SUNT INCA LA FEL DE IGNORATI SI BATJOCORITI , DEH , IN OPINIA MULTORA , NICI EI NU SUNT "NORMALI"...

Raspunsuri

daniel

#58 Re: INTRIGATA

2013-08-22 15:38:31

#46: AMELIA - INTRIGATA

Dvs ati auzit de decadere morala?! sau nu stiti ce este morala! cred ca dvs nu ganditi, sunteti atat de indoctrinata incat daca pedofolii incep sa-si ceara drepturile si la noi in tara, o sa-i sustineti! si ei sunt tot handicapati?! Poate si criminalii vor vrea sa aiba drepturi, dreptul sa ucida, ca asa e scris in ADN-ul lor. Asediul Homosexualitatii si decaderii morale sunt semnele decaderii civilizatiei si involutiei nu evolutiei umane, alienare mintala in urma faptului ca occidentul a intors spatele lui Dumnezeu. Dumnezeu ii lasa in voia mintii lor pacatoase, sa faca lucruri scarboase.... nu stiu ce e asa de greu de inteles, si ce e asa de dorit si pentru tara noastra! Este evidenta orbirea spirituala si atacurile sustinute de a ucide familia, al carei inventator a fost Dumnezeu Un barbat si o Femeie!

 

Ei vor dreptul de a ucide familia, de a calca in picioare valorile morale, de a vicia gandirea copiilor nostri, vor dreptul de a atrage blestemul si judecata lui Dumnezeu, nu numai peste ei ci si peste noi! DAR NU AU NICI UN DREPT!

Cea mai mare criza a vremurilor noastre nu este politica sau finaciara ci CRIZA MORALA, SPIRITUALA, pentru ca am intors spatele lui Dumnezeu! ... de aceea viitorul este sumbru pentru Romania, nu ne asteapta vremuri bune!

Bine ca mai sunt oameni care nu stau cu mana in san, sau cu capul in nisip, facandu-se ca ploua la tot potopul de desfrau care ni se baga pe gat.

Toti vrem mancare buna pentru trupurile noastre, cat mai bio, dar este regretabil ca sufletele nu ne pasa de ele. le hranim de la tomberon (televizor) cu toate mizeriile si gunoaiele urat mirositoare.... Si apoi ne mai miram ca nu ne pasa, NU ne pasa pentru ca suntem deja bolnavi, suntem intoxicati, iar dvs. Amelia sunteti cel mai bun exemplu! Suntem intrigati cand se spune raului rau, si binelui bine! Suntem ceea ce mancam, si fizic dar si spiritual!

Doamne ai mila de noi!




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...