Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#4511 Re: Stransi de gat !

2013-06-25 16:00

#4509: - Stransi de gat !

Ce violenta ma uratule,dute si strangel de gat pe roibu ca el ne-a vandut.Eu am muncit toata viata cu categoria 5 si sant inca bucuros ca am un servici ,tu daca esti disponibilizat dute si pune rosi si castraveti si iesi cu ele in piata ca poate trece nea Costica si cumpara vreun kg.

Raspunsuri


Musafir

#4512 Re: Re: Stransi de gat !

2013-06-25 16:24:49

#4511: - Re: Stransi de gat !

Da, ai INCA un serviciU ( stiu, e grea gramatica romana ) unde vei fi platit la Sfantul Asteapta, dupa cum vor putorile de la conducere si/sau Guvern ! O sa te destepti cat de curand ! In momentul in care nu vei mai avea in buzunar o letcaie o sa-mi dai dreptate ! Sa ai bafta !

Musafir

#4513 Re: Re: Stransi de gat !

2013-06-25 16:51:38

#4511: - Re: Stransi de gat !

Ma tembelule , tu crezi ca vei avea alta soarta?NU AI VREA TU SA CULTIVI IN OLTCHIM CASTRAVETI SI TOMATE SA MANANCI TU CU TOATA SLEATA AIA CARE O TINETI AKOLO IN PAVILION?O SA AVETI SI VOI ACEEASI SOARTA SAU MAI RAU FATA DE CEI CARE AU PLECAT ACASA.DE BN DE RAU COSTICA VA MAI DADEA CEVA LA 2/3 SAPTAMANI ,ACUM O LUATI IN MANA.  VOI NU VEDETI CA ASTIA NU AU BANI NICI SA TREACA STRADA.SUNTETI NISTE TRADATORI IN FRUNTE CU TOATA ACTUALA CONDUCERE.