Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

adevarul ... nu truth

#3566 #3556 Re: #3509 Finish - pentru cenzura lui ALAIN

2013-04-21 17:35

Tu chiar nu intelegi nimic. Unde sunt injuraturile si calomniile mele si unde este este anonomatul meu in comparatie cu al tau?
Articolele din presa citate sunt injuraturi si calomnii? Cere "drept la replica" acelor ziare si lamureste-ti problemele cu cei din redactii nu cu mine sau cei care comenteaza impotriva ta. Ai zis ca vii cu SRI, "aduci la suprafata autorii petitiei" si acum ce faci?

Raspunsuri

Alain

#3570 Re: #3556 Re: #3509 Finish - pentru cenzura lui ALAIN

2013-04-21 18:13:37

#3566: adevarul ... nu truth - #3556 Re: #3509 Finish - pentru cenzura lui ALAIN

Tu chiar nu intelegi nimic. Unde sunt injuraturile si calomniile mele si unde este este anonomatul meu in comparatie cu al tau?
Articolele din presa citate sunt injuraturi si calomnii? Cere "drept la replica" acelor ziare si lamureste-ti problemele cu cei din redactii nu cu mine sau cei care comenteaza impotriva ta. Ai zis ca vii cu SRI, "aduci la suprafata autorii petitiei" si acum ce faci?

 

profesore.....tu intelegi ce spui?

 

deci : nu poti sa tolerezi "un dialog" in care sunt injurati si denigrati niste oameni... cu ce drept faci tu pamflete la adresa unor oameni care nu ti-au facut nimic? adica tu poti sa inventezi tot felul de aberatii si asta e corect? cu ce SRI te-am amenintat eu? vezi ca esti nesimtit? ti-am spus ca daca e necesar facem sesizare la politie, DA si asta se va intampla daca nu termini cu mascarada asta... la nivelul asta  ajuns roibu sa va plateasca sa injurati niste oameni? ha....

 

...tu sifonezi niste informatii, le interpretezi si cred ca locsorul ala cald pe care il detii nu ar trebui sa-ti permita asta....

 

nu ai spus tu ca o sa-mi publici IP-ul? ti-am spus ca astept in continuare treaba asta, ca si lista celor 300 angajati cu care ati batut campii... asta v-a invatat roibu? inventati tot felul de ineptii cat mai tampite....

 

care sunt oamenii aia amenintati? unde sunt ei? nu cumva lipsesc cu desavarsire? cine a fost amenintat?

 

de ce nu intrebi oamenii de la Depoziitul Central sa vezi care pe cine ameninta pe acolo?

 

 

Asa...ca uitasem... mi-a atras atentia cuvantul capuse de mai sus (nu am avut rabdare sa citesc tot) : ti-am mai spus-o si o rerepet : DA, alea sunt firme capusa; pentru asta au fost create! PUNCT pe acest subiect!