Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

adevarul ... nu truth

#3543 #3509 Finish - pentru cenzura lui ALAIN

2013-04-21 15:39

DACA ESTI ASA DE DERANJAT DE COMENTARIILE ACESTEI PETITII "PANA LA LACRIMI" - INCAT CERI INCHIDEREA ACESTEI PETITII - DE CE NU ESTI DERANJAT SI DE ARICOLELE DIN PRESA. PENTRU CA NU AM VAZUT NICI-UN COMENTARIU SAU "DREPT LA REPLICA" SEMNAT DE alain sau cernev IN ARTICOLELE DIN ZIARE CERETI INCHIDEREA ACESTOR ZIARE.

http://www.voceavalcii.ro/2013/03/07/cernev-vuvuzeaua-pcc/print/

<<Cernev, vuvuzeaua PCC
Corneliu Cernev este cel mai periculos personaj de la Oltchim, pentru că, prin intermediul lui, PCC controlează o parte dintre salariaţi şi vor să-i coopteze şi pe ceilalţi. Nu trebuie să ne imaginăm că Cernev este inteligent, că nu e cazul, el este doar o marionetă în mâna celor care fac, cu adevărat, jocurile pentru a cumpăra Oltchim la preţ de nimic. Oare cei de la SRI şi SIE ştiu ce face Cernev? O întrebare legitimă la care nu aşteptăm neapărat un răspuns, însă măcar dacă s-ar rezolva ceva, am fi mulţumiţi. Nu facem parte din categoria celor care strigă „Nu ne vindem ţara”, însă, în cazul Oltchim, lucrurile încep să se aşeze astfel încât PCC-ul să aibă drum liber către a pune mâna pe combinat>>

 

NU VA PLAC COMENTARIILE. PENTRU CA AU UN CONTINUT INADECVAT, AVETI POSIBILITATEA SA LA RAPORTATI CU UN SIMPLU CLICK PE COMANDA "Raporteaza continut inadecvat" AFLATA SUB COMENTARIUL IN CAUZA!


Raspunsuri

Alain

#3556 Re: #3509 Finish - pentru cenzura lui ALAIN

2013-04-21 17:20:45

#3543: adevarul ... nu truth - #3509 Finish - pentru cenzura lui ALAIN

DACA ESTI ASA DE DERANJAT DE COMENTARIILE ACESTEI PETITII "PANA LA LACRIMI" - INCAT CERI INCHIDEREA ACESTEI PETITII - DE CE NU ESTI DERANJAT SI DE ARICOLELE DIN PRESA. PENTRU CA NU AM VAZUT NICI-UN COMENTARIU SAU "DREPT LA REPLICA" SEMNAT DE alain sau cernev IN ARTICOLELE DIN ZIARE CERETI INCHIDEREA ACESTOR ZIARE.

 

R : adica... ce treaba are prefectura cu capra vecinului? te-am mai intrebat candva, tu gandesti ce scrii? ti-a dat Dumnezeu un creier...il folosesti? Atat esti de josnic incat sa adresezi in permanenta injuraturi, sub anonimat si vii sa-mi tii mie teorii pe aici? Te crezi mai presus fata de oamenii aia pe care-i calomniezi? astia sunt oamenii lui roibu?