Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

as vrea sa intelegeti ceva...

#2758 Pentru tine MARE ALain...

2013-04-03 18:37

De ce nu spui tu la oameniilor muncii cum la propunerea Marelui Lider Cernev, Clocletz ia suma aferenta mesei calde, pe motiv ca nu mai produc nimic, si o aloca frumusel,la organizare,resurse umane,pe la propen,pe la serv achizitii publice...tie mare Alaine, si tuturor celor care s-au inscris la el. Cei care n-au primit nimic in timp au plecat.
Ah... Corpul de Control- dupa ce nu gasiti nimic la soferi, poate verificati maririle de salarii, si o sa observati o mare coincidenta:toti carora li s-a marit salriile sau li s-au angajat rudele sunt membrii La Sindicatul Infrangerea-asa cum bine zice unu pe forum...
Sa nu-i spuneti lui Cernev ca lumea stie acest lucru ca ramane socat..

Raspunsuri

Alain

#2799 Re: Pentru tine MARE ALain...

2013-04-04 13:03:50

#2758: as vrea sa intelegeti ceva... - Pentru tine MARE ALain...

De ce nu spui tu la oameniilor muncii cum la propunerea Marelui Lider Cernev, Clocletz ia suma aferenta mesei calde, pe motiv ca nu mai produc nimic, si o aloca frumusel,la organizare,resurse umane,pe la propen,pe la serv achizitii publice...tie mare Alaine, si tuturor celor care s-au inscris la el.

pai, nu le spun ca, nu am ce sa la spun - dar, intreb si eu, sunt normale doar maririle de salarii facute de roibu, si diculoiu, nu? din cate stiu, oamenii aia chiar s-au luptat pentru aceste drepturi - greva foamei etc. - din cate stiu, fetele de la resurse au trecut la alt nivel de studii

 

Cei care n-au primit nimic in timp au plecat.

si din cate stiu s-au inscris la voi... asta spune ca...?

Ah... Corpul de Control- dupa ce nu gasiti nimic la soferi, poate verificati maririle de salarii, si o sa observati o mare coincidenta:toti carora li s-a marit salriile sau li s-au angajat rudele sunt membrii La Sindicatul Infrangerea-asa cum bine zice unu pe forum...

acum sa-ti spun eu : astea sunt informatii pe care le stiu putini oameni, ca idee ti-am spus ca nu ma apuc sa fac cine stie ce anchete sa vedem care e in spatele user-ilor de aici  - imi doresc insa ca informatiile pe care voi le postati sa fie si corecte nu chestii inventate;

 

o sa-ti fac un mic rezumat si o sa-ti explic ca sunt putine puncte de unde pot pleca aceste zvonuri, adica :

1. Resurse umane

2. Monitorizare - cartele

3. Centru de Calcul

ca atare, banuiesc ca intelegi ca nu e greu sa ajungi la originea zvonurilor

bun, o sa te rog foarte, foarte, foarte mult sa publicati o data lista aia cu angajatii, sau date concrete care sa duca la cei 300 de angajati, lista cu personajele cheie carora li s-au marit salariile (am inteles, unul e dl Giurea si fetele de la personal)

si iti spun clar, daca nu o dati aici, promit ca cei care au lansat aceste zvonuri vor aparea pe aceste pagini cu nume si prenume - adica, exista 300 de oameni angajati asa cum spuneti voi, sau nu? aveti informatii - dati-le, nu aveti lasati-o moarta, insa inseamna ca ati mintit oamenii!

daca apare lista respectiva si este si reala eu trec la voi in sindicat si trecem toti de la Victoria la voi !

 

Sa nu-i spuneti lui Cernev ca lumea stie acest lucru ca ramane socat..

 

pas